Wpis z mikrobloga

Mój zestaw:
1. Jesienne grzybobranie o świcie
2. Spróbuj zagrać w grę której nie znasz (brydż, tysiąc, szachy, makao). Wpierw zapoznaj się dokładnie z zasadami.
3. Przeżyj tydzień za 35 zł, 5 zł na każdy dzień. Pomysły potraw znajdziesz na kanale ''5 sposób na..''

Zadanie 1 odpada bo się nie znam na grzybach (ewentualnie tylko kurki). 5 zł na dzień to nawet nie będę próbował ( )

Patrząc na cel i charakter zabawy #mirkowyzwanie postanowiłem, że poszukam jakiś eventów na mieście z grami planszowymi. Okazuje się, że jest ich całkiem sporo.
Na miejscu dowiedzieliśmy się, że jest rozgrywany miniturniej w grze 'Dolina królików', więc pomyśleliśmy czemu by nie spróbować. Celem gry jest zebranie króliczej rodziny i zdobycie największej ilości punktów realizując zadania z kart misji. W punktacji byłem drugi


za to #rozowypasek zdobył pierwsze miejsce (σ ͜ʖσ). Nagrodą była ofc gra planszowa.
Następną poznaną grą była gra bardziej strategiczna 'Korzenny szlak'. Handlujemy przyprawami na bliskim wschodzie by uzyskać jak najwięcej punktów z umów handlowych. Znowu byłem drugi


Polecam poszukać i iść na takie spotkania #grybezpradu #gryplanszowe, zwłaszcza teraz gdy długie wieczory. Ja na pewno jeszcze się wybiorę.
LuGo_ - Mój zestaw:
1. Jesienne grzybobranie o świcie
2. Spróbuj zagrać w grę które...

źródło: comment_39jpsZFjKBvMa19HZgUYSXmgzjG98RzE.jpg

Pobierz
  • 2