Wpis z mikrobloga

W związku z ostatnią aferą z dziką lokatorką w Poznaniu i usunięciu właściciela z jego własnego mieszkania przez policję, czy ktoś wie jak pod względem prawnym wygląda taka sytuacja: wyjeżdżam lub ląduję w szpitalu na kilka tygodni. W tym czasie do mojego domu włamuje się madka z bombelkami i postanawia sobie tam zamieszkać, co odkrywam po powrocie do domu. Co się stanie jeśli wezwę policję - czy usunie włamywaczy z mojego domu czy nic nie zrobi czy jeszcze wlepi mi mandat za "naruszanie miru domowego" czy jeszcze co innego. Czy mam prawo wywalić rodzinkę z mojego domu własnoręcznie bez wzywania policji? Miał ktoś z Was albo ktoś kogo znacie podobną sytuację?
#polska #chlewobsranygownem #madki #mieszkanie #dom #dej #mojkrajtakipiekny #panstwozdykty #bekazpodludzi
K.....S - W związku z ostatnią aferą z dziką lokatorką w Poznaniu i usunięciu właścic...

źródło: comment_gCVMNCIpXJHqsvxzscaBn3cx3PMIh12p.jpg

Pobierz
  • 9
m para zakochanych nastolatków która chciała uprawiać seks. Kumpel typka który miał odbyć inicjację podarował mu prezerwatywę mówiąc że dzięki niej będzie bezpiecznie.

Randka odbyła się w samochodzie na szczycie jakiegoś wzgórza z widokiem na miasto. Było pite winko, wreszcie zaczynały się buziaki. Samochód zaczął staczać się ze wzgórza ale chłopak nie mógł zahamować auta bo butelka wpadła pod pedał hamulca. Para trafiła d


@KsysS: nawet nie komentuję tego. Wszyscy się