Wpis z mikrobloga

Wylosowałem poniższe zadania:

1. Poczytaj ciekawostki na temat jakiegoś gwiazdozbioru i wyszukaj go na niebie.
2. Idź na squasha
3. Przygotuj i wyślij paczkę do domu dziecka.

Całkiem serio to pkt. 1 i 2 wydały mi się tak trywialne w obecności pkt.3, że nie mogłem go pominąć. Także wybrałem pkt.3.
Ostatnio miałem sporo na głowie i już nawet napisałem do FHA96, żeby przedłużył mi zadanie do wtorku/środy. Jest! udało się wcześniej!

Początkowo plan był taki, żeby zadzwonić do wybranego Domu Dziecka i normalnie chciałem ją zawieźć, bo w mojej okolicy są Domy Dziecka.

Słuchajcie! Temat jest o wiele prostszy!
Jest strona www.domydziecka.org. Jest przycisk "Chcę pomóc", można pomóc finansowo, wolontariatem, albo właśnie jak w moim przypadku rzeczowo. Placówka wywiesza na stronie listę aktualnych potrzeb podopiecznych. Wybrałem placówkę:

Rodzinny Dom Dziecka Ksawerów
Łódzkie
95-054, Ksawerów
ul. Targowa 1
która to opiekuje się 9 dzieci.

Napisałem, do Pani Dyrektor, że chętnie pomogę i kupię: środki czystości (proszki lub kapsułki do prania, płyny do wc, kabin prysznicowych, naczyń do kąpieli). Bo być może ma bardziej sprecyzowane potrzeby. Było już dość późno jak pisałem maila, ale zaraz odpisała, że się cieszy, i że przyda się tak naprawdę wszystko. Nie jestem #programista15k, więc wybrałem w drogerii co trzeba na kwotę 251 zł z wysyłką online (w moim budżecie domowym to jest solidna kwota). Nie będę pisał co to za drogeria, bo po co robić niepotrzebnie reklamę. Jest kilka firm ze sprzedażą online. Także paczka z potrzebną chemią wędruje właśnie do Domu Dziecka. Nie wiem, czy paczkę miałem zrobić własnoręcznie, ale nie ważne! Ważne, że pomogłem i cieszę się z tego powodu! Dziękuję FHA96, za zadanie, w życiu bym nie pomyślał, że pomoc dla Domu Dziecka jest taka prosta! Czasami chodził mi pomysł po głowie, żeby pomóc dla Domu Dziecka, ale to trzeba: dzwonić, pakować, kupić, jechać i tak temat umierał do przejścia do porządku dziennego. Nie! (°° Temat jest o wiele prostszy!
Zachęcam innych do pomocy, to naprawdę jest proste! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#mirkowyzwanie