Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki problem jest. Skończyłem studia w lutym tego roku, niestety z powodu mojego #!$%@? i fobii (np. perspektywa tego, że sobie nie poradzę, że coś zrobię źle, że będzie wstyd, itd.) nie podjąłem żadnej pracy dotychczas. Jestem przez to teraz na siebie zły, chcę to szybko zmienić. Sprawa wygląda tak: mam 25 lat, jestem po automatyce i robotyce(brak mgr), umiejętności raczej brak. Gdzie znaleźć dobrą, dobrze płatną i niewycieńczającą pracę, w której jest możliwość awansu i lepszych zarobków z doświadczeniem? Czy jest dla mnie jeszcze szansa czy jedynym wyjściem jest szykowanie sznura? Czy jest tutaj ktoś podobny do mnie, komu się udało?

#pracbaza, #praca, #pytanie, #niebieskiepaski, #automatyka, #pomoc, #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś #!$%@? i masz fobię i chcesz na start po studiach pracę która jest dobrze płatna niewycieńcza i jest możliwość awansu. Nie uważasz że te rzeczy się nie dodają razem? Zacznij może od byle czego co jest chociaż związane z kierunkiem twoich studiów nie wiem na przykład programowanie plc, albo programowanie robotów przemysłowych. Programowanie plc możesz poćwiczyć w domu (na pewno na studiach i tak programowałeś w domu na nielegalnym
@AnonimoweMirkoWyznania: Koleś, niewycieńczająca praca po AiR? Oszukali Cię przy wyborze studiów (tak jak i mnie) ( ) Albo trzaskasz projekty, jeździsz po świecie (czytaj: zwiedzasz fabryki #!$%@?ąc po 16h dziennie,bo firmę interesuje tylko wyrobić się w niemożliwym terminie), albo idziesz na utrzymanie ruchu (kasa gorsza, i masz dni, że nie dzieje się nic, albo masz taki ogień, że marzysz o pracy na kasie w Lidlu).

Jeśli serio chcesz iść
@AnonimoweMirkoWyznania:
Po pierwsze nie ma co się dobijać na starcie, nikt od razu nie był specjalistą gdy zaczynał pierwszą pracę. Jest wiele firm które przyjmują ludzi bez doświadczenia na stanowisko Automatyka/Programisty PLC (o ile to jest praca którą chcesz wykonywać) , ale może się to wiązać tak jak wcześniej tutaj ludzie pisali z koniecznością delegacji. Niestety praca może nie jest dosłownie "wycieńczająca", ale niesie ze sobą sporo stresu. Na szczęście jest