Wpis z mikrobloga

Udanego Tęczowego Piątku ()
„Szkoła bez nienawiści i przemocy. Bez wyzwisk i plucia. W której każdy może być sobą.

Pamiętajmy, że LGBT to nie jest żadna ideologia. To ludzie. Którzy chcą być sobą. W domu, pracy, szkole.” - R. Biedroń
#prawaczlowieka #lgbt #neuropa #szkola #teczowypiatek
Pobierz artpop - Udanego Tęczowego Piątku (。◕‿‿◕。) 
„Szkoła bez nienawiści i przemocy. Bez wy...
źródło: comment_o8LKG5MClMQPaOCKPtIjyKkj1lnKQjvG.jpg
  • 81
Jeśli tak stawiasz sprawę, to słusznym byłoby również odebranie prawa do adopcji samotnym rodzicom


Dokładnie tak to działa. Nie masz praktycznie szans na adopcję, będąc samotnym "rodzicem".

(a w skrajnym przypadku nawet odbieranie dzieci samotnym matkom/ojcom),


Nie ma tu kompletnie analogii. To jak popieranie prawa, w którym wszystkim obcinamy kończyny, bo niektórzy się urodzili bez kończyn.

Co do badań, istnieje również wiele, które jasno wskazują na dodatnią korelację między zaburzeniami psychicznymi/słabszymi wynikami
@Planeta_odebete2:

SJP spiskuje przeciw LPG:


Nie wiem do czego nawiązujesz. Przecież wyraźnie pisałem, że nie chodzi tu o nazewnictwo. Chodzi o teorie o "rozbijaniu rodzin", "seksualizacji dzieci" czy rzekomych związkach z promowaniem pedofilii. Uznałem, że każdy, kto zna nasz lokalny kontekst społeczny, to zrozumie...

Nie ma tu kompletnie analogii. To jak popieranie prawa, w którym wszystkim obcinamy kończyny, bo niektórzy się urodzili bez kończyn.


Tylko, że osoby homoseksualne mogą mieć (i
Analogicznie rzecz biorąc, samotni rodzice również nie mieć prawa do wychowywania dzieci.


Nie ma tu żadnej analogii. Nieszczęście nieposiadania któregoś z rodziców i psychologiczne zjawiska/symptomy, które towarzyszą takiej sytuacji, są doskonale opisane przez naukę. To, że los kogoś nie oszczędził, nie znaczy, że mamy INTENCJONALNIE wpychać innych tego typu, patologię.

Fakt, że na świecie żyją ludzie z, nie wiem k*rwa, wirusem żółtaczki, nie oznacza, że usprawiedliwia to celowe nim zarażanie.

Większość systemów
Nie wiem do czego nawiązujesz. Przecież wyraźnie pisałem, że nie chodzi tu o nazewnictwo. Chodzi o teorie o "rozbijaniu rodzin", "seksualizacji dzieci" czy rzekomych związkach z promowaniem pedofilii. Uznałem, że każdy, kto zna nasz lokalny kontekst społeczny, to zrozumie...


Nie wiem skąd absurdalny pomysł o "rozbijaniu rodzin", ale jak widzisz nie radzę sobie na meandrach twej niezgłębionej mądrości, wybacz.

"seksualizacji dzieci"


A to już akurat, fakt. Wraz z "my tylko chcemy się
To, że los kogoś nie oszczędził, nie znaczy, że mamy INTENCJONALNIE wpychać innych tego typu, patologię


@Planeta_odebete2: A to nie ma absolutnie żadnego znaczenia, bo sednem argumentu jest brak odpowiednich wzorców.

Wiele par homoseksualnych wychowuje swoje własne biologiczne dzieci (z poprzednich związków, surogatki, sztuczne zapłodnienie). W przypadku śmierci biologicznego rodzica, dziecko trafi do adopcji, bo w świetle prawa partner jest obcą osobą.

Przestańcie koncentrować się tylko na gejach chcących adoptować dzieci
Nie wiem skąd absurdalny pomysł o "rozbijaniu rodzin", ale jak widzisz nie radzę sobie na meandrach twej niezgłębionej mądrości, wybacz.


To wpisz w googlach "w obronie rodziny" i przekonaj się, w jakim kontekście jest o tym mowa.

A to już akurat, fakt. Wraz z "my tylko chcemy się odwiedzać w szpitalach!!!11111!", idzie potrzeba szerzenia swego światopoglądu, którą niestety, obrywają też dzieciaki i mamy pomysły rodem ze współczesnej Warszawy, gdzie próbowano już w
@Ptrg
LGBT:
Międzynarodowe Stowarzyszenie Lesbijek i Gejów (ILGA – International Lesbian and Gay Association) – światowa organizacja non-profit,

Polscy patrioci:
Związek Patriotów Polskich (ZPP),  obecnie "Polscy patrioci"
organizacja polityczna, powołana III 1943 przez komunistów polskich dla Polaków w ZSRR;
edziałem, że Trzaskowski miał głos decyzyjny w TVP, DoRzeczy, wPolityce i innych prawicowych mediach trąbiących o "nauce masturbacji" i "zagrożeniu rakiem LGBT".


To on zaczął budować spór polityczny na tym gruncie ¯\_(ツ)_/¯ Nie wiem do kogo masz pretensje i od kiedy przejmujesz się niszowym wPolityce czy DoRzeczy

@shiromaru:
To on zaczął budować spór polityczny na tym gruncie ¯_(ツ)_/¯ Nie wiem do kogo masz pretensje i od kiedy przejmujesz się niszowym wPolityce czy DoRzeczy


@Planeta_odebete2: W jaki sposób zaczął budować spór? Chciał wysłać hetero do gazu? Zamykać homofobów w więzieniach? Kłamliwie twierdził, że bycie hetero do praktycznie bycie pedofilem? Czy też może oburzył go fakt, że ktoś śmie proponować nauczanie dzieci o tym, że gnębienie i agresja wobec heteroseksualnych dzieci
Co do badań, istnieje również wiele, które jasno wskazują na dodatnią korelację między zaburzeniami psychicznymi/słabszymi wynikami w szkole/skłonnością do popadania w konflikty z prawem przez dzieci wychowywane przez pary homoseksualne. Nauka nie jest tutaj jednoznaczna. @shiromaru:


@Planeta_odebete2: Szerzysz brednie. „Umiejętności szkolne dzieci wychowywanych przez nieheteroseksualnych rodziców są zbliżone do umiejętności ich rówieśników. Dzieci par jednopłciowych robią normalny postęp w nauce, a ich wyniki w czytaniu i matematyce są podobne do
W jaki sposób zaczął budować spór? Chciał wysłać hetero do gazu? Zamykać homofobów w więzieniach? Kłamliwie twierdził, że bycie hetero do praktycznie bycie pedofilem? Czy też może oburzył go fakt, że ktoś śmie proponować nauczanie dzieci o tym, że gnębienie i agresja wobec heteroseksualnych dzieci jest nie halo i rozpoczął medialną nagonkę na Jarosława Kaczyńskiego?


Rozumiem, że TVP i DoRzeczy chciało wysłać homo do gazu, twierdziło, że bycie homo to praktycznie bycie
warto uwzględnić fakt, że w latach 90. społeczeństwo było dużo mniej przychylne takim parom.


Ależ to jest piękne samozaoranie xDDDDDDDDDDDDDD

Nagle, okazuje się, że NASTROJE SPOŁECZNE mogą mieć wpływ na wnioski nieomylnych, niepodważalnych, niezaprzeczalnych i dogmatycznych, uwaga fanfary: B A D A Ń N A U K O W Y C H. No, kto by k*rwa pomyślał. Jesteś też antyszczepionkowcem i płaskoziemcą?

@shiromaru:
@artpop: @shiromaru:

Allen, D. 2013. High school graduation rates among children of same-sex households.

A 2013 Canadian study (Allen 2013), which analyzed data from a very large population-based sample, revealed that the children of gay and lesbian couples are only about 65 percent as likely to have graduated from high school as are the children of married, opposite-sex couples. The girls are more apt to struggle academically than the boys.