Wpis z mikrobloga

Udanego Tęczowego Piątku ()
„Szkoła bez nienawiści i przemocy. Bez wyzwisk i plucia. W której każdy może być sobą.

Pamiętajmy, że LGBT to nie jest żadna ideologia. To ludzie. Którzy chcą być sobą. W domu, pracy, szkole.” - R. Biedroń
#prawaczlowieka #lgbt #neuropa #szkola #teczowypiatek
Pobierz artpop - Udanego Tęczowego Piątku (。◕‿‿◕。) 
„Szkoła bez nienawiści i przemocy. Bez wy...
źródło: comment_o8LKG5MClMQPaOCKPtIjyKkj1lnKQjvG.jpg
  • 81
Sirota T. 2009. Adult attachment style dimensions in women with gay or bisexual fathers.

A study of 68 women with gay or bisexual fathers and 68 women with heterosexual fathers found a statistically significant difference between the two groups. The women (whose average age in both groups was 29) with gay or bisexual fathers had difficulty with adult attachment issues in three areas: (1) they were less comfortable with closeness and intimacy;
@Planeta_odebete2:

Nagle, okazuje się, że NASTROJE SPOŁECZNE mogą mieć wpływ na wnioski nieomylnych, niepodważalnych, niezaprzeczalnych i dogmatycznych, uwaga fanfary: B A D A Ń N A U K O W Y C H. No, kto by k*rwa pomyślał. Jesteś też antyszczepionkowcem i płaskoziemcą?


Forma dyskusji adekwatna do portalu...

Możesz wyjaśnić, o co ci konkretnie chodzi? Czy gdziekolwiek negowałem znaczenie czynnika społecznego?

A skoro już jesteśmy przy plaskoziemcach i antyszepionkowcach, to fajnie,
@shiromaru: @artpop:

Allen D.W., Pakaluk C., Price J. 2012. Nontraditional families and childhood progress through school:

In a 2012 re-examination of a 2010 study by Rosenfeldon the association between child outcomes and same-sex family structure, the researchers found that compared with traditional married households, children being raised by same-sex couples were 35 percent less likely to make normal progress through school. This difference is statistically significant at the 1 percent
@shiromaru: @artpop:

Sullins D.P. 2015a Emotional problems among children with same-sex parents: Difference by definition.

In a 2015 study (Sullins 2015a) using a representative sample of 207,007 children, including 512 with same-sex parents, from the US National Health Interview Survey, emotional problems were over twice as prevalent (minimum risk ratio (RR) 2.4, 95%confidence interval (CI) 1.7–3.0) for children with same-sex parents than for children with opposite-sex parents.

@shiromaru: @
Możesz wyjaśnić, o co ci konkretnie chodzi? Czy gdziekolwiek negowałem znaczenie czynnika społecznego?


Chodzi mi o powszechny w środowisku, relatywizm. Jak w latach 90tych, ludzie mniej sympatyzowali z LPG, to miało to wpływ na badania. Gdy teraz, politpoprawność wymusza postępowanie wg innych wzorców, nie ma to nic do rzeczy. No, nic, a nic.

@shiromaru:
Golombok S., Blake L., Casey P., Roman G., Jadva V. 2013. Children born through reproductive donation: A longitudinal study of psychological adjustment.

Men in gay unions are now also seeking biologically related children through the use of surrogate mothers. A 2013 study of children conceived through surrogate mothers by (Golombok et al. 2013) comparing them to children born through egg donation, donor insemination, and natural conception. The children were evaluated at ages
@artpop: A kiedy dzień hetero ? A potem dzień rudych, dzień niskich, dzień grubych, dzień chudych, dzień lewaka, dzień prawaka. W końcu każdy zasługuje na szacunek a nie tylko lgbt
Mam 24 lata, sam kilka lat temu, nie znając tematu, nie rozumiejąc tych ludzi byłem przeciwko LGBT. Gdyby nie marsze i inne tego typu rzeczy prawdopodobnie dalej bym tak uważał. To wszystko ma na celu uświadamiać i oswajać ludzi bojących się tego. U mnie zadziałało


A ja mam 24 kolegów gejów i oni wszyscy powtarzam WSZYSCY są przeciwni homopropagandzie

@magicznydziobak:
@Planeta_odebete2: Pseudonauka, Allen, ksiądz Sullins, badanie z jedną rodziną, aż dziwne, że Regnerusa brak. Przeciwnicy adopcji zawsze dodają te same pojedyncze badania, w większości były podważane przez organizacje naukowe za ich metodologię, do tego częste powiązanie autorów z chrześcijańskimi ruchami.

Fakty są takie, że dzieci wychowujące się w rodzinach jednopłciowych rozwijają się prawidłowo, jest o tym kilkadziesiąt badań.

Zbiór 75 badań pokazujących, że dzieci par jednopłciowych rozwijają się tak samo dobrze