Wpis z mikrobloga

Przestrzegam was mirki przed kupowaniem tanich klawiatur mechanicznych i serwisem Genesisa. Brat kupił Genesis'a Thor 300 z czerwonymi przełącznikami. Po dosłownie miesiącu/dwóch zaczęły padać przyciski. Klawisz "w" nie łapał prawie wgl. po chwili problem roznosił się na inne przyciski. Oddaliśmy klawiature na gwarancje (media markt) po ok. 3 tyg poinformowali nas że klawiatury nie da sie naprawić i albo wymiana albo zwrot pieniędzy. Z racji że potrzebna była klawiatura to wymieniliśmy na też Genesis'a thora 300 ale wersje TLK i z niebieskimi przełącznikami. Po podobnym okresie zaczęła dziać się dokładnie to samo. Więc tu pierwszy zonk, że klawiatury z tej firmy widocznie nie nadają się do niczego poza patrzeniem na nie. Klawiatura została oddana ponownie. Tym razem okres odpowiedzi ze strony media trwał jakiś miesiąc. W końcu odpowiedź, że (o dziwo) klawiatura udało sie naprawić. Z racji, że brat kupił już nową z innej firmy no i innej półki cenowej to chciałem ją wziąć i zostawić sobie. Wziąłem ją, przywiozłem do domu pierwszy zonk to, że klawiatura przyszła tak samo zakurzona itp. jak została wysłana, tak jakby nikt jej nawet nie dotknął. Podłączam iii cyk klawiatura działa dokładnie tak jak działała przed oddaniem. Czyli praktycznie nie działa klawisz "w". I jak tu być miłym oddając coś na reklamacje.. 3 raz.

#mediamarkt #klawiaturamechaniczna #genesis #serwispc #zalesie
  • 3