Wpis z mikrobloga

@Hairsprayking2: Używasz darmowego VPN (ja używałem Tunnelbear), zmieniasz kraj na Indie, wykupujesz LP (ja płaciłem revolutem) i to wszystko. Potem zawsze przy logowaniu musisz użyć VPN, potem do oglądania już się wylogowujesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pablopavo7 @JanuszSnieg: a zaplacic moge normalnie swoja karta na ktorej mam pln? Samo mi z pko pobierze rownowartość tych indyjskich? I jeszcze jak to jest teraz skoro jezt free trial. Moge kupoc to teraz zeby juz teraz zapłacić czy musze poczekać do konca darmowego okresu bo i tak mi na razie nie wezma tej kasy?
@xDOlejxD możesz kupić od razu plan na cały sezon, miesiąc lub plan na wybraną drużynę, bez próbnej wersji. Możesz zapłacić swoją karta bankomatową, bank automatycznie przewalutuje rupie na złotówki według aktualnego kursu. Po zakończeniu subskrypcji automatycznie zostanie przedłużony plan, który wybrałeś. Opłata zostanie pobrana w tej samej walucie, co za ostatnią subskrypcje czyli w rupiach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrLonger: a wiesz czemu mam karte z revoluta i zwykla i nie moge ani tek ani tej uzyc napisane ze invalid. Mam środki na koncie, na revolucie w dolarach kase. Z vpn indyjskiego ciagle probuje i dalej nic
@xDOlejxD nie mam pojęcia, u mnie wszystko przebiegło bez żadnych komplikacji. Włączyłem VPN i przez stronę NBA.com wybrałem pakiet (w moim przypadku miesięczny). Płaciłem Karta z ING banku śląskiego. Dodam jeszcze że chcąc kupić pakiet przez aplikację NBA kwoty cały czas były podane w złotówkach mimo użycia VPN.