Wpis z mikrobloga

@PennnyS: Prędzej czy później sam wpadnie, czy to na przeglądzie (teoretycznie nie powinni mu podbić) albo przy kontroli. Zabiorą mu dowód i tyle :-)

Tylko że ja tu widzę dwie głupoty:
1. zabieranie dowodu rejestracyjnego za takie coś (powinien być mandat + obowiązek wymiany tablic w ciągu 30 dni, a jak nie - kolejny mandat z nowym terminem - i tak w kółko)
2. Wydawanie takich tablic każdemu kto zadeklaruje, że
  • Odpowiedz
2. Wydawanie takich tablic każdemu kto zadeklaruje, że są potrzebne, a nie na podstawie modelu samochodu


@husky83: ty myślisz, że pani halinka w urzędzie będzie wiedzieć, jak w ogóle uzupełnić tabelki i odczytać, jakie błędy występują?
  • Odpowiedz
@Ryonnen: CEPIK, kolego. Tam powinna być odpowiednia adnotacja. Zresztą wystarczy pochodzenie samochodu. Europejskie = normalne tablice*. Sprowadzane ze stanów - małe tablice.
* - chcesz małe tablice w europejskim samochodzie, bo np. zmieniłeś zderzak na 'sportowy' i tam nie ma miejsca na pełną tablicę? Przynieś zaświadczenie od diagnosty.

A tymczasem w mojej okolicy krążą dwa golfy, jeden passat i jeden chrysler - każdy z małymi tablicami, a miejsce na normalną tablicę
  • Odpowiedz
bo zmniejsza pulę tablic które mogą otrzymać kierowcy którzy tego potrzebują


@PennnyS: Ten numer i tak już nie wróci do obiegu, został wykorzystany i nie mam możliwości by ktoś inny go dostał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@PennnyS: Już by zgłaszał polaczek, tylko po to żeby ten somsiad złodziej miał problem. To jest Subaru z rynku Amerykańskiego i te tablice są właśnie takim samochodom dedykowane. #!$%@? jak ja gardzę takimi zawistnymi ludźmi jak ty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@PennnyS: Ślepy jesteś czy niedoedukowany? To wóz na Amerykański z miejscami na "MAŁE" tablice. Tego modelu nawet nie ma w sprzedaży w Europie i to jest bardzo dobry przykład poprawnego użycia takich tablic. A ty jesteś zwykłym dzbanem.
  • Odpowiedz
@PennnyS: miałem auto które było z usa i wyglądało jakby się dało założyć duże, niestety duże się zajebiście obijały o klapę i ramki się łamały bo uchwyty montażowe wystające było przystosowane pod wąską tablice (ale wyglądało jakby duża działała git)
  • Odpowiedz