Wpis z mikrobloga

Siema mirasy, ogólnie potrzebuje waszego doradztwa. Jestem chudym niskim byczkiem i chce przytyć. Trzymam się w #!$%@? diety, jem tyle że wychodzi około 2300 kcal dziennie, ale #!$%@? wyniki są słabe, tak miesięcznie 1kg przytyłem i byłem rozczarowany. Więcej nie #!$%@?ę jedzenia bo nie mam siły jeść więcej, i myślę czym podbić kaloryczność tak żebym to jakoś zmieścił do żołądka bez puszczania bełta i wyczytałem info o chociażby takim Mutant Massie że coś takiego istnieje. Warto w ogóle to brać pod uwagę? Elo
#mikrokoksy #gainer #dieta
  • 35
@ihamil: tak warto, inni będą odradzali tutaj bo taka moda, równie dobrze mogli by odradzić białko w prochu. od siebie polecam Isogainz Evolite, wypijasz 2x 100 gram i masz dodatkowe 800 kcal, ale to wiadomo zależy od twoich zapotrzebowań, albo od KFD tylko że ciężej się to pije bo ma płatki owsiane w składzie
@Kasahara: Ostatnimi razy starałem się o dodatkowe jedzenie tam gdzieś wsadzić na powiększenie kalorii ale wychodziło to na zasadzie że miejscami prawie rzygałem
@Kasahara: na śniadania omlety z 3 jaj z jakimiś twarogami tłustymi, obiady to najczęściej kurczak lub indyk i tutaj różnie bo albo z ryżem i szparagami/brokułami/marchewką z groszkiem albo zamiast ryżu bataty, podwieczorek i kolacja to najczęściej kanapki z twarogiem oraz dodatkami i do tego jakieś jogurty
@Reevder: Jak masz kija w dupie, to trudno xDD Kazdy jakis swoj krzyz niesie. Jeden nie moze zjesc wystarczajaco, inny wystarczajco malo. Jeden nie moze trenowac wystarczajaco ciezko, inny nie ma silowni blisko, trzeci ma slabe to, czwarte to. Trzeba stawac sie lepszym z kazdym treningiem, ale jak sobie wsadzisz kija w dupe, to Ci bedzie ciezej przysiad zrobic. Tu jest mirko, internet. Miejsce, gdzie oprocz rad sa tez zarty.