Wpis z mikrobloga

Mirki, przez missclick w Eneba kupiłem Super Mario Maker 2 zamiast Luigis Mansion 3.
Sprzedawca nie uznaje refundu. Gdzie w internecie mogę sprzedać sam klucz do Super Mario Maker 2?

#nintendoswitch
  • 20
@Megawonsz_dziewienc:

Sadly, as the key was already displayed, I'm afraid that we won't be able to refund or replace this purchase. We can only refund a valid key before you display it. Once the key is displayed, a refund is only possible if there is an issue with the key (it is either invalid or used). I hope you understand.


Złożyłem wniosek o refund pisząc do supportu, taką dostałem odpowiedź.
Trudno,
@MangoZjem: Czytanie ze zrozumieniem kuleje? Moje pytanie nie brzmiało "co zrobić, aby sklep uznał refund", tylko "Gdzie w internecie mogę sprzedać sam klucz do Super Mario Maker 2?"
@lano: naczy wiesz, zawsze mozesz kombinowac kogos ze swoich okolic. Kojarze ze byl jeszcze taki serwis wymiany/sprzedazy gier, ktory posredniczyl w transakcji. Ale nie wiem jak tam keyami.
@lano: Wystaw na jakimś olx etc że tylko lokalnie podejdziesz wpisuejsz klucz i kasa do ręki, ze sprzedażą online od osoby 3ciej może zawsze być problem z #!$%@? ewentualnym.