Wpis z mikrobloga

@pijanypowietrzem:

Trochę samokrytyki by się tobie przydalo - kim jesteś by decydować o tym co jest mądre a co nie? Na priv dostaję wiadomości od osób które się ze mną zgadzają. Więc?

I z całej dyskusji wybrałeś do ataku akurat mnie xD traktowanie mnie jak gwiazdy na wykopie zaczyna mnie nudzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pijanypowietrzem:

Trochę samokrytyki by się tobie przydalo - kim jesteś by decydować o tym co jest mądre a co nie? Na priv dostaję wiadomości od osób które się ze mną zgadzają. Więc?

I z całej dyskusji wybrałeś do ataku akurat mnie xD traktowanie mnie jak gwiazdy na wykopie zaczyna mnie nudzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stoned_Franklin: ależ te emocjonalne komentarze na roksie mnie #!$%@?ą ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niektóre wyglądają tak jakby pisał je jakiś typ, który nie ruchał od roku, ze śliną na mordzie i bonnerem w ręce, tyle w nich emocji.
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: nie oceniamy go tak szybko. Nie wiemy jak wygląda jego żona. Na dodatek człowiek zmienia się 3 razy. Po 30 , 40 i 55 roku życia więc jak bierzesz ślub w wieku 22 lat to za 18 lat możesz nie wiedzieć z kim śpisz w jednym łóżku
  • Odpowiedz