Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) W weekend halloween mamy dla Was promocję - bilet za 13 zł na Targi HOBBY. Wydarzenie już 16 i 17 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Przewidziane (tylko niektóre) atrakcje:

- największa w Polsce wystawa z klocków LEGO
- ponad 5 km torów kolejek modelowych na makietach różnych miast
- wyścigi samochodów RC z otwartym torem dla publiczności
- strefa sportowa z longboardami, aikido czy quidditchem
- strefa szycia z warsztatami co 30 min
- warsztaty z vlogowania i produkcji filmowej z green screenem
- Festiwal Gier Planszowych GRAnat

I wiele więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BILETY TUTEJ
O HOBBY PRZECZYTACIE TUTEJ

#poznan #cebuladeals #lego #legotechnic #legodeals #legoboners #ciekawostki #hobby #zainteresowania #vlog #longboard #quidditch #planszowki #gryplanszowe #planszowkiwpoznaniu #gry #szachy #grybezpradu wpadnijcie też #planszowkiwewroclawiu #samochodyrc #samochodyelektryczne #zdalniesterowane #rc #modelerc #wyscigi #szycie #szycieastralne #krawiectwo #modelarstwo #modele oprócz tego #komiks #komiksy #winyle
HOBBY - Dzień dobry Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) W weekend halloween mamy dla Was promocję - bil...

źródło: comment_kN407QXUCxSr1sSytvgUq9s96fB0Z2co.jpg

Pobierz
  • 7
@HOBBY: po co wam tyle danych osobowych i zgód marketingowych przy zakupie biletu online? W kasach mtp kupuje się normalnie karta a online trzeba sprzedać wam duszę? Zawsze mnie to zastanawiało, ale widząc jak używacie tagów to chyba już mam jakąś tam odpowiedź.
@HOBBY: ale to ja mam je kierować? Chcę kupić bilet na Wasz event, a wy mi każecie gadać z trzecim podmiotem, który ma bazę danych osobowych jak urząd skarbowy? Z tego co widzę, to każdy wasz (mtp) event obsługuje tobilet, czyli to jest wasz stały partner.

EDIT: w stopce strony tobilet jest info, że jesteście tą samą grupą, więc chyba dobrze kieruję pytanie?
size - @HOBBY: ale to ja mam je kierować? Chcę kupić bilet na Wasz event, a wy mi każ...

źródło: comment_nHh9exJBWVyFKWdY3HhBTp70b85rKXIZ.jpg

Pobierz