Wpis z mikrobloga

@Jestem_gumisiem: byłem pierwszy raz, może następnym będzie lepiej ;).
A przy okazji odpowiedz mi proszę na kilka pytań:
1. Który raz byłeś w strefie?
2. Rozumiem, że jechałeś sam, tzn. może z kimś, ale bez żadnego biura podróży. Jaki miałeś plan zwiedzania?
3. Jak wygląda załatwianie zezwoleń na wejście do strefy? Ile kosztują?
4. Nie musiałeś brać żadnego przewodnika do strefy? Wcześniej słyszałem, że nawet jak się wchodzi niezorganizowaną grupą to
1. Pierwszy i ostatni
2.jechalem z ziomkiem ktory jezdzi do strefy od 10 lat
Plan zwiedzania mialem taki: gdzie chcialem to szlismy i na ile chcialem
3.nie mam pojecia bo kolega wszystko zalatwil
4.kolega jest niby przewodnikiem ale zadnych oficjalnych szkolen nie ma, generalnie jak posmarujesz to pojedziesz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
5. Max w strefie mozna przebywac 5 dni
6. W aucie :)
7.nikt nie patroluje strefy
@Lifelike: @Jestem_gumisiem: @Kaczorra: @Bjorn_Skurvensen: @emasele: amatorszczyzna... dobrze zapamiętajcie ten widok, bo chyba z rok temu ucięli drabinki na wyższą dugę i teoretycznie nie da się tam wejść. #!$%@?, prawie godzinę tam wchodziłem. Mała zajęła mi 15 minut, a to tylko 50m różnicy. Widok robi robotę.
(ps: współorganizowałem swój czwarty wyjazd do strefy, też znam odpowiedzi na różne pytania)
sultanomariano - @Lifelike: @Jestemgumisiem: @Kaczorra: @BjornSkurvensen: @emasele: a...

źródło: comment_x3Pk4wVmtZQkrQEPRtVIJh7Ana6Pk9Sh.jpg

Pobierz
@Jestem_gumisiem: czemu ostatni? Coś nie spasowało? Przewodnik żadnych trików nie robił, kazał tylko zakładać długi rękaw jak ktoś się zbliżał i czasami zostawiał kierowcy krótkofalówkę, żeby ostrzegał jakby ktoś szedł i raz faktycznie tak było, ale cholera wie kto to był i za chwilę poszedł, więc było spoko. I kierowca był wynajęty z Polski, więc raczej się nie znali i nie umawiali na jakieś fejkowe przypały. A zresztą kto ich tam