Wpis z mikrobloga

Wczoraj wybrałem się popatrzeć na zespoły wyścigowe. Wchodzę do padoku, rozglądam się i podchodzi do mnie agentka i pyta się w czym może pomóc. Mówię jej, że szukam zespołu wyścigowego. W tym momencie zobaczyłem jeden z najładniejszych uśmiechów kobiecych w moim życiu.

Pyta się jaką kwotę chciałbym przeznaczyć. Mówię, że maksymalnie 10 mln euro, ale nie obraziłbym się jakby było mniej. W pół sekund wyraz jej twarzy zmienił się jakby zobaczyła karalucha xD. Odpowiada mi, że NAJTAŃSZE miejsca wyścigowe jakie mają od 100 mln euro. Mówię w takim razie, żeby pokazała mi fotele rezerwowe (jakby była różnica) do 10 mln euro. A ta na to, że za 10 mln euro nie kupię porządnego rezerwowego fotela i sponsor nie będzie z takiego zadowolony xD i proponuje mi obejrzeć te za 50 mln euro.

Mówię jej, że nie szkodzi i pokazała te tańsze, w odpowiedzi usłyszałem, że najtańsze fotele bez sesji piątkowych zaczynają się od 25 mln euro. ¯_(ツ)_/¯

Zdenerwowałem się, wruciłem do domu, zamówiłem fotel wyścigowy w DTM za 2 mln euro i jestem zadowolony.

#f1 #kubica #powrutcontent #januszebiznesu #pdk
  • 7