Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem w mega trudnej sytuacji.
Pracowałem etatowo prawie 3.5 roku jako full-stack developer, później udało się uniezależnić od pracy etatowej i ciągnąłem na zleceniach.
W ostatnim czasie nadszedł przestój, realizowałem swój projekt, w międzyczasie dochodziły same projekty do wyceny i oczekiwanie na decyzje.
Starałem się zachować zimną krew i nie panikować, jednak chyba czas odłożyć dumę na bok i ratować tyłek bo grunt zaczyna się palić pod nogami.
Pisałem do klientów z którymi wcześniej współpracowałem, mają dać znać gdy coś będą mieć ale to będzie trwało.
Z kolei każdy nowy klient który widzi że za bardzo mi zależy, odnoszę wrażenie nabiera ostrożności wobec mojej osoby.
Dostałem wypowiedzenie najmu i za 3 dni muszę się wyprowadzić, nie mam ani hajsu ani dokąd iść.
Muszę jakoś się odbić a czas się kończy.
Co zrobilibyście w mojej sytuacji? (strzału w łeb wolałbym uniknąć)
Na pomoc ze strony bliskich liczyć nie mogę, żadnej pożyczki też nie mogę wziąć.
#webdev #programowanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro nie masz umiejętności pozwalających na zatrudnienie na etacie to nie powinno Cię dziwić, że nie masz zleceń. Musisz się doksztalcic, a w międzyczasie i tak można spróbować na juniora.
  • Odpowiedz
OP: @kolotego:

Nie dziwię się że ludzie uciekają, to nie brzmi jak ogarnięty człowiek, a jakiś desperat z problemami psych. zwłaszcza że nie ma oparcia w rodzinie to brzmi jeszcze bardziej podejrzanie


Mam Ci teraz historię życia opowiedzieć żeby się wybronić czy o co chodzi?
Przecież na logikę jakiś powód takiego stanu rzeczy musiał być.
Pomijając proces pojawienia się problemu który był bardziej złożony niż streszczenie w poście, jest konkretny
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja ci tylko radzę aby tak nie wyglądać :> i zadbać o to... piszesz tutaj anonimowo co ci szkodzi sprzedać detale jak to się stało że nagle nie masz znajomych/byłych/przyjaciół/rodziny skłonnej przenocować, pożyczyć ci kasę? wyszedłeś z wiezienia? jesteś psychopatą i wszystkich bliskich skrzywdziłeś?;> no jeśli nie to może da radę Ci jakoś pomóc od tej drugiej strony, bo jeśli jesteś uczciwym człowiekiem powinno być ok
  • Odpowiedz