Wpis z mikrobloga

@MartinCh: Ja swojego poczciwego i5-4690K wymieniłem po pięciu latach na i5-9600K dosłownie parę dni temu. Procek w nowych grach bottleneckował mi moją 970 straszliwie, a ja sam zacząłem korzystać z programów wymagających lepszego procka, więc się przesiadłem i jestem bardzo zadowolony. Teraz też mi wszystko śmiga w 1080/60, głównie na wysokich.
Z kupnem RDR2 się jeszcze jednak wstrzymam, zwłaszcza że hype na gry Rockstara mi dawno minął.
  • Odpowiedz
@Ryonnen: 970 jest lepsza niż ps4 pro, co idealnie widać na przykładzie Wiedźmina czy chociażby GTA 5, które wyglądają lepiej niż na konsolach i trzymają 60 klatek, więc elo. Dziwne, że po udanym porcie ostatniego GTA Rockstar odstawił coś takiego. Ja akurat jeszcze nie skończyłem tej gry na ps4 ale rozumiem #!$%@? tych, którzy czekali rok i dostali takie padło.
  • Odpowiedz
tak sie własnie kończy kozaczenie PCiarzy i ich wieczne upgrady co rok z nowymi kartami graficznymi bo coś nie działa w więcej niż 30fps xD


@Vahn: Nie ma to jak obwiniać podzespoły, zamiast producenta, który nie umie zrobić porządnego portu...
  • Odpowiedz