•  

Rafał Gaweł znany z Ośrodka Siania Nienawiści #omzrik postanowił wyciągać też pieniądze z ekooszołomów atakując myśliwych prowadzących legalny odstrzał zwierząt. Jak widać na przykładzie postu poniżej, czuje się totalnie bezkarny. Pani Alicja właśnie podała tą pseudofundację do sądu, mam nadzieję, że puści ich z torbami.
    #rafalgawel #ludzieprzeciwmysliwym #bekazpodludzi #afera #myslistwo #lowiectwo #ekologia #ekoterrorysci

•  

@KsysS: widziałem ten profil i od razu skojarzyło mi się z Gawłem choć miałem zero wiedzy na ten temat. Myśliwi są tam nazywani wprost „mordercami”, wyciągane są ich prywatne zdjęcia, nazwiska itd. W komentarzach ludzie masowo grożą i obrażają „morderców”.

•  

@KsysS eleganckie podejście tych eko. Niech się mnożą chore osobniki, niech niszczą uprawy rolników ( ͡º ͜ʖ͡º) haa tfuuu na #ekoterrorysci

•  

@UberKatze: bo 99% polskich myśliwych to tępe janusze rodem z komuny, które zabijają dla przyjemności?(✌ ゚ ∀ ゚)☞

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@InspektorDupa: Znasz 99% polskich myśliwych? Podziwiam, jesteś bardzo towarzyskim człowiekiem.

•  

@UberKatze: @glupirobak: idźcie lepiej postrzelić jakiegoś sąsia... dzika. koniecznie po pijaku, bo na trzeźwo bozia się pogniewa.

+: Koliat
    •  

@KsysS: Gaweł to robak ale ten profil dobrze pokazuje jaką patologią są myśliwi.

•  

@InspektorDupa nie masz pojęcia o czym piszesz. Byłeś kiedyś na polowaniu? Czy może lepiej nie zabijać tylko kupić mięso z tacki?

•  

@UberKatze: 99% myśliwych to zapijaczone, małomiasteczkowe janusze, które poprzez zabijanie czego popadnie leczą swoje kompleksy. ludzie ich broniący to inne stare janusze i ich rodziny, którym trochę wstyd za starego, ale nie na tyle, żeby publicznie krytykować.
      darz bór!

•  

@InspektorDupa: A 100% twojej rodziny od zarania dziejów to idioci. Moje zdanie jest poparte tym samym co twoje - danymi z dupy.

•  

@glupirobak: lepiej nie być prymitywnym januszem, uzbrojonym i wyjętym spod prawa, a mięso rośnie w supermarketach - na półkach. kocham ten argument, napisz jeszcze magiczne słowo "B A M B I".

•  

@UberKatze: tacy idioci, a nigdy nie zabijali dla przyjemności na najebce.¯\_(ツ)_/¯

•  

@InspektorDupa: Za to zabili honor i rozum człowieka płodząc na najebce coś takiego czym jesteś.

•  

@InspektorDupa wyjętymi spod prawa xD tak k*#$.. iluminati moze jeszcze. A odpowiesz na ten argument? Rozumiem że bardziej humanitarne jest kupowanie miesa ze sklepu gdzie zwierzeta sa od małego hodowane w klatkach, w ścisku, stresie, karmione paszami ?

•  

@UberKatze: ale piecze, faktycznie musisz być synkiem lokalnego bonzo-janusza uzbrojonego w papiery myśliwego. XD
      na szczęście nawet takiemu czemuś jak ja, płodzonemu na najebce, staje jeszcze od czegoś innego niż zabijanie zwierząt.

•  

@glupirobak: nie, nie jest humanitarne. co to ma do zapijaczonej januszerki stanowiącej kwiat polskiej myśli myśliwskiej?
      tak, polscy myśliwi są wyjęci spod prawa. grożą im komiczne "kary", najczęściej są częścią lokalnych układów polityczno-towarzyskich. tfu.

•  

@InspektorDupa to argument do tematu myślistwa, że jest bardziej humanitarne jesc mieso od mysliwego niz ze sklepu. Nie wiem skad masz takie informacje, i o karach sa co mowisz. Ale za nie przestrzeganie regulaminu przewaznie nastepuje usunięcie z koła łowieckiego. Tymsamym taki osobnik nie ma prawa polować. Moze za komuny byly jakies chore akcje, nie wiem, teraz natomiast regulaminy są przestrzegane, nie ma mowy o piciu alko przed/w trakcie polowania.

•  

@InspektorDupa: Oczywiście, bo każdy kto nie zgadza się z twoim pierdoleniem głupot musi być myśliwym xD

•  

@glupirobak: ehe, wystarczy wpisać w google słowo "myśliwy" i jak na dłoni widać jak przestrzegane są regulaminy. XD straszna kara swoją drogą - usunięcie z koła łowieckiego. to, że myślistwo jest bardziej humanitarne niż masowa produkcja mięsa nie znaczy, że od razu mamy pozwalać na taką patologię, jaka wyprawia się wśród polskich myśliwych.
      @UberKatze: a któż inny byłby tak bardzo przejęty losem biednych myśliwych, którzy tylko pochwalili się zabijaniem fejsiku, a teraz są z imienia i nazwiska przedstawiani w internecie jako ludzie chwalący się zabijaniem? kto inny poza myśliwymi (i ich rodzinami) oraz przeciwnikami myśliwych daje jebanie o profile takie jak omawiany leśny patrol? nie musisz udawać, jesteś blisko powiązany z tym środowiskiem. ja na przykład jestem przeciwnikiem polskiego obrazu myśliwych, a o tym profilu dowiedziałem się tutaj. xd

•  

@UberKatze: Co jest nie tak w publikowaniu zdjęć z publicznego fejsa? Jak dla mnie to trzeba być kompletnie spierdolonym psychicznie żeby robić sobie fotki z martwymi zwierzakami, ale skoro sama je zrobiła i wrzuciła do netu to o co chodzi?

•  

wystarczy wpisać w google słowo "myśliwy" i jak na dłoni widać jak przestrzegane są regulaminy

@InspektorDupa: gdzie sieja debili czerpiących wiedzę wyłącznie z ynternetu? Ja jebie jaka komedia

•  

Jak dla mnie to trzeba być kompletnie spierdolonym psychicznie żeby robić sobie fotki z martwymi zwierzakami, ale skoro sama je zrobiła i wrzuciła do netu to o co chodzi

@fastmotion: zrób sobie fotkę z dzieckiem, ktoś ta fotkę użyje na jakimś rakowym profilu "lowcy pedofili".
      Wtedy zrozumiesz sytuację.

•  

@Cryptonerd_io: Co XDD wiesz jak uniknąć sytuacji gdzie twoje zdjęcia z martwymi zwierzętami są postowane w necie?

Trzeba ich nie postować w necie. To tyle.

Skoro uważacie że zabijanie zwierzaków jest takie świetne to czemu tak się tych zdjęć wstydzicie?

•  

@InspektorDupa: jesteś tak głupi że aż mi cię szkoda, w sumie ciebie nie , twoich rodziców.

Masz jakieś wyobrażenie że myśliwi to ostre pojjeby które latają po lesie napędzani żądzą krwi i uwielbiają zabijać, zabijać bez powodu, ot tak kurwa żeby zabić, a potem rozbierają się i wcierają sobie ciepłą krew w klatę.
      Grubo nasrane masz w bani.

Nie chcę mi się rozpisywać ale myślistwo nie jest tanie, musisz kupić strzelbę, zrobić kursy, opłaty dla koła łowieckiego,

W kole łowieckim masz przydzieloone zadania np zbudowac paśnik lub ambonę, zapewnić dostawy siana do pasników jak zima sroga itd.

Wiec dla jaj nikt w to się nie bawi.

Żeby odstrzelić takiego dzika to nie jest tak jak w ubojni że wchodzisz i jeb świni w łeb.
      Musisz ruszyć dupę na polowanie lub siedzieć całą zimną noc na ambonie a statystycznie częsciej wrócisz z pustymi rękami niż ze zwierzakiem bo strzelenie dzika w nocy lub w biegu na polowniu to nie jest łatwa sprawa.

Dziczyzna kosztuje jakieś 3 lub 4 razy wiecej niż zwykłe mieso, wiec tylko dureń zabił by dzika i go nie zjadł.

Po za niechlubnymi wyjątkami przestrzegane są kalendarze łowieckie i w różnych okresach nie strzela się do zwierząt , nie strzela się do samic ciężarnych. I wiele wiele innnych zasad o których masz małe pojęcie.

•  

Masz jakieś wyobrażenie że myśliwi to ostre pojjeby które latają po lesie napędzani żądzą krwi i uwielbiają zabijać, zabijać bez powodu, ot tak kurwa żeby zabić, a potem rozbierają się i wcierają sobie ciepłą krew w klatę.
      Grubo nasrane masz w bani.

@mercedes_amg: pewnie z przymusu to robicie z ciężkim sercem, a te wesołe zdjęcia z trzymanym rozjebanym zwierzakiem to się przypadkiem robią. Tak, myślę że robicie to dla przyjemności i mógłbyś po prostu się przyznać że od tego ci staje zamiast udawać i robić z siebie ofiarę.

•  

@fastmotion: nie z cięzkim sercem, hobby jak wędkarze , zaraz zaraz wędkarze też robią sobie zdjęcia z rybami , co za chore pojeby buahahhahaa

•  

@gosvami Naciągając fakty, stosując manipulacje i osobiste wycieczki. Z takim podejściem to wszystko da się udowodnić

•  

@KsysS: no i na co się powołała, że napisał że ona ma w dupie cierpienie zwierząt? Nagle jej przeszkadza, że ktoś napisał że stara rura robi to bo lubi? No faktycznie straszne xD

•  

@fastmotion: ja pierdole, ciebie to chyba za to jarają takie obrazki że myśliwym niby staje. skąd masz takie jazdy? to o tobie świadczy źle kryptoperwersie. Ta, wyjebmy od razu myśliwych, niech dziki chodzą po calych miastach zagrażając ludziom, no bo przecież to takie miłe zwierzaczki, i to w końcu człowiek zajął im miejsce! niech niszczą uprawy, niech lisy polują na zwierzęta hodowlane. Aha - i najważniejze - niech wróci wścieklizna! w końcu to naturalna sprawa, tak się kiedyś regulowało populacje zwierząt i ludzi, a teraz jacyś myśliwi przyszli jebani mordercy staje im jak strzelają do zwierzaczków!!!111

hejt na myśliwych że to złe i że na pewno nie potrzebne jest na poziomie bycia antyszczepionkowcem. Zrobiliście sobie z myśliwych chłopców do bicia, bando hipokrytów. A tym czasem zajadajcie się wołowinką która zajmuje mnóstwa miejsca na uprawy, albo nawet do jedzenia roślin, które będą i tak przeorane przez dziki prędzej czy później

•  

zrób sobie fotkę z dzieckiem, ktoś ta fotkę użyje na jakimś rakowym profilu "lowcy pedofili".
      Wtedy zrozumiesz sytuację.

@Cryptonerd_io: przecież kobieta z tego przykładu zrobiła sobie słitaśną fotkę z TRUPEM, którego chwilę wcześniej ZABIŁA. XDDD swoją drogą ten okaz wygląda na bardzo groźnego dla ludzi dzika.

Żeby odstrzelić takiego dzika to nie jest tak jak w ubojni że wchodzisz i jeb świni w łeb.
      Musisz ruszyć dupę na polowanie lub siedzieć całą zimną noc na ambonie a statystycznie częsciej wrócisz z pustymi rękami niż ze zwierzakiem bo strzelenie dzika w nocy lub w biegu na polowniu to nie jest łatwa sprawa.

@mercedes_amg: zaraz się popłaczę, kampienie całą noc ambonie i strzelanie do wszystkiego co się rusza to jest właśnie ten TRUD bycia myśliwym. XDDD właśnie dlatego wam te ambony niszczą, żebyście zachlane grubasy poczuły co to znaczy PRAWDZIWE polowanie. takie gdzie jeden błąd może kosztować życie, a nie godzinę więcej na drabinie.

Masz jakieś wyobrażenie że myśliwi to ostre pojjeby które latają po lesie napędzani żądzą krwi i uwielbiają zabijać, zabijać bez powodu, ot tak kurwa żeby zabić, a potem rozbierają się i wcierają sobie ciepłą krew w klatę.Grubo nasrane masz w bani.

umiesz czytać analfabeto? rozumienie tekstu czytanego przerasta twoje możliwości, podobnie jak mniej więcej 99% myśliwych w Polsce? gdzie przedstawiłem taki obraz? przedstawiam następujący: ogromna większość polskich myśliwych to zakały rodem z PRLu, wąsate i brzuchate janusze, małomiasteczkowi ludzie "sukcesu" z koneksjami w lokalnych władzach. rak toczący polską ziemię. gdyby ci ludzie mieli poważne badania psychiatryczne przed przystąpieniem do myśliwych, to może jeden na dziesięciu by je zaliczył. do tego prawo jest dla myśliwych pobłażliwe bardziej niż Gierek dla Sosnowca i dodatkowo rząd jeszcze je luzuje.

Nie chcę mi się rozpisywać ale myślistwo nie jest tanie, musisz kupić strzelbę, zrobić kursy, opłaty dla koła łowieckiego,W kole łowieckim masz przydzieloone zadania np zbudowac paśnik lub ambonę, zapewnić dostawy siana do pasników jak zima sroga itd.

boże jedyny, jakie to straszne koszta. z pewnością każdy myśliwy najpierw marzy o byciu myśliwym a dopiero potem kupuje strzelbę, bo to warunek. XD wcale nie jest tak, że większość myśliwych to fetyszyści broni i strzelectwa. XD

Dziczyzna kosztuje jakieś 3 lub 4 razy wiecej niż zwykłe mieso, wiec tylko dureń zabił by dzika i go nie zjadł.

w moim rejonie w tym roku po zezwoleniu na odstrzał było tyle dziczyzny, że można ją było dostać za darmo.

Po za niechlubnymi wyjątkami przestrzegane są kalendarze łowieckie i w różnych okresach nie strzela się do zwierząt , nie strzela się do samic ciężarnych. I wiele wiele innnych zasad o których masz małe pojęcie.

jasne, o ile np. lobby myśliwskie w rządzie akurat nie uchwali, że dotychczasowe zasady nie odpowiadają obecnej sytuacji i trzeba postrzelać do zwierząt poza dozwolonym okresem i pozabijać trochę samic ciężarnych, tak jakby pijane janusze i tak tego nie robiły przez cały rok, ale niech mają bezkarnie. XD

•  

hejt na myśliwych że to złe i że na pewno nie potrzebne jest na poziomie bycia antyszczepionkowcem.

@Szalom: nikt tak nie twierdzi, miernoto. twierdzimy, że w państwie polskim łowiectwo to zasrana patologia wymagająca rewolucji.

•  

@InspektorDupa: gówno prawda prostaku. tak to bys pisał o tych patologiach, a nie przywoływał tylko jednostkowe, medialne doniesienia i można byłoby dyskutować. za to o stojących członkach nie omieszkałeś się napisać śliniąc się pewnie. ty sprowadziłeś tę dyskusje do rynsztoku, wypierdalaj

•  

@Szalom: już spokojnie, miernotko. postrzelasz sobie do dzików to ci ulży.

Gorące dyskusje ostatnie 12h