Wpis z mikrobloga

Mam koleżankę, która ma lvl 25 i generalnie była w szczęśliwym związku. Aż nagle - wpadka. Dla niej to #!$%@? sytuacja, w ogóle nie chciała bombelka póki co, była załamana, nawet myślała o wycieczce na Słowację.
Ale jej niebieski był zachwycony - od razu wczuł się w rolę tatusia i obiecywał jej wszystko. Ona pogodziła się z tą wielką zmianą w życiu, zaakceptowała to i jakoś zaczęła jej się podobać wizja szczęśliwej rodzinki. On coś mówił o oświadczynach, kupnie mieszkania. No super generalnie.

Pewnego wieczoru niebieski poszedł ze znajomymi się spotkać, ona została w domu, bo 8 miesiąc to nie czas na zabawy w klubie. Ale on poszedł, bo w sumie czemu nie. Jakoś tak wyszło, że poszedł w ślinę i r00chanko w klubie mając w domu fajną, zadbaną i mądrą różową która pakuje się na porodówkę (bo ona całe życie szła w sport, jest bardzo ładna i raczej nie jest laską, która leży i pachnie i raczej jej nie #!$%@?ło w bombelkowym stanie). On teraz tłumaczy, że to alkohol spowodował i wgl to miał parcie na ruchanko, a ginekolog kazał im się wstrzymać do porodu i on biedny nie wytrzymał.

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 156
  • Odpowiedz
  • 134
@konsumatumest #!$%@? MAĆ. Zdradzić, jak jest się w poważnym związku to jest jedno, ale zrobić to kiedy partnerka jest w ciąży to już jest jakiś inny poziom, to jest #!$%@?ństwo i bycie śmieciem
  • Odpowiedz
@NukeOps: różowa nie lubi sobie dawać w kasze dmuchać i ziomka dawno #!$%@?ła w #!$%@?. teraz jest całkowicie zakochana w swoim przyszłym bombelku i tylko cieszy się, że wyszła ta cała jego natura teraz przed ślubami i wspólnym kredycie na mieszkanie. wróciła chyba do rodziców i zobaczy co będzie dalej. ale na ziomka ma #!$%@?. on chodzi i płacze i prosi o drugą szanse. a ona ma beke bo w dniu
  • Odpowiedz
@konsumatumest: natura, natura - jak ludzie, którzy nie znają mechanizmów zdrady lubią sobie usprawiedliwiać czy wymyślać bajeczki na temat zdrady i podłoża. Mechanizmy zdrady są bardzo proste.
Kobieta zdradza ze względu na brak emocji. To wasze paliwo. Kobieta potrzebuje emocji, by żyć i funkcjonować normalnie, toteż jej zdrada nie jest tak ordynarna jak męska - ot, jest chętna i cyk, poszło. Nie. To podchody, flirt by dodać sobie czego? Emocji.
Mężczyźni
  • Odpowiedz
@PoczciwyChlop: no rozmawiałam z nią ostatnio i mi powiedziała wszystko ze szczegółami, a ja podieliłam się z tym tylko na mirko opisując randomową dziewczynę o której nic nie wiecie i cała sytuacja równie dobrze może być zmyślona, a mogłam napisać do wszystkich koleżanek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@konsumatumest: niechciałbym generalizować, ale póki co to każdy facet jakiego poznałem, który miał większe parcie na dziecko niż jego różowa to było coś z nim nie tak.
Moja osobista teoria jest taka, że są to bardzo zakompleksieni faceci, którzy w ten sposób próbują jakoś udowodnić swoją męskość.
  • Odpowiedz
@konsumatumest: @typiara_z_wykopa: i oczywiscie dziewczyna ktora zdradzil facet podczas gdy jest w 8 miesiacu ciazy spokojnie przeszla do porzadku dziennego i #!$%@? faceta ktorego rzekomo kochala od tak, bo „nie lubi sobie dawac w kasze dmuchac”. Nie wierze w takie bajeczki

Po porodzie facet bedzie ubiegal sie o opieke nad malym, to dopiero bedzie przyjemne dla niej
  • Odpowiedz
@DulGukat: on chyba też nie miał parcia na dziecko. raczej chcieli się najpierw ustabilizować, pewna praca, mieszkanie wsłasne, ślub i dopiero później. ale jak się zdarzyło to zachował się bardzo opowiedzialnie, bo od razu zaczął rozkminiać sprawy kredytowe, szybko zaczął szukać mieszkania itd.
  • Odpowiedz
@PoczciwyChlop: oczywiście, że nie od razu xD aż tak nie jesteśmy blisko, cała sytuacja wydarzyła się ponad miesiąc temu, ale dopiero parę dni temu miałyśmy okazję porozmawiać tak szczerze. no ale co miała zrobić? ona już na serio jest przed wylotem i w każdej chwili może pojechać na porodówkę więc skupia się na dziecku i to jest jej teraz całe życie. sama powiedziała, że w tej sytuacji gdyby nie dziecko to
  • Odpowiedz
On teraz tłumaczy, że to alkohol spowodował


@konsumatumest: To nie jest tak, że pod wpływem alkoholu człowiek się zmienia. To jest tak, że puszczają mu hamulce. Czyli jak np. człowiek jest śmieciem maltretującym partnerkę pod wpływem alkoholu, nie oznacza że się zmienia w tego śmiecia jak pije, tylko że jest tym śmieciem ale się potrafi powstrzymać przed agresją gdy jest trzeźwy.
  • Odpowiedz
@konsumatumest: Akurat ciąża to jest jedyny okres kiedy można usprawiedliwiać zdradę - choć nie na bazie moralnej, ale fizjologicznej.

Kobieta jest wtedy nieatrakcyjna, erotyzm to w takim stanie czysta abstrakcja. Ile wstrzemięźliwości seksualnej jest w stanie wytrzymać facet? 1,2,3 msc?

Kobiety nie zdają sobie sprawy, że blue balls to istotny problem - hehe jak nie poruchasz to nic ci się nie stanie. Właśnie, że się stanie. Facet jest naładowany testosteronem, jest
  • Odpowiedz