Wpis z mikrobloga

Mam koleżankę, która ma lvl 25 i generalnie była w szczęśliwym związku. Aż nagle - wpadka. Dla niej to #!$%@? sytuacja, w ogóle nie chciała bombelka póki co, była załamana, nawet myślała o wycieczce na Słowację.
Ale jej niebieski był zachwycony - od razu wczuł się w rolę tatusia i obiecywał jej wszystko. Ona pogodziła się z tą wielką zmianą w życiu, zaakceptowała to i jakoś zaczęła jej się podobać wizja szczęśliwej rodzinki. On coś mówił o oświadczynach, kupnie mieszkania. No super generalnie.

Pewnego wieczoru niebieski poszedł ze znajomymi się spotkać, ona została w domu, bo 8 miesiąc to nie czas na zabawy w klubie. Ale on poszedł, bo w sumie czemu nie. Jakoś tak wyszło, że poszedł w ślinę i r00chanko w klubie mając w domu fajną, zadbaną i mądrą różową która pakuje się na porodówkę (bo ona całe życie szła w sport, jest bardzo ładna i raczej nie jest laską, która leży i pachnie i raczej jej nie #!$%@?ło w bombelkowym stanie). On teraz tłumaczy, że to alkohol spowodował i wgl to miał parcie na ruchanko, a ginekolog kazał im się wstrzymać do porodu i on biedny nie wytrzymał.

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 156
  • Odpowiedz
@BudgetRevolution: Typowy wykop XDD Typ zdradził laske, ale to jej wina bo jest w ciąży i PRAWDOPODOBNIE:
a) się roztyła
b)gówniak #!$%@? jej szpare
c)będzie jeszcze grubsza po ciąży

XDD Odstawcie ten wykop bo wam już #!$%@? na łeb stuleje
  • Odpowiedz
@rachuneksumienia: ciąża jest tak samo normalną rzeczą jak sranie xD jeśli nie byli w stanie się zabezpieczyć (nie wiem jak to się stało, aż tak nie dopytywałam) to wiesz. ruchanie zawsze wiąże się z ciążą. równie dobrze facet może zdradzić bo dziewczyna przy nim się zesrała. erotyzm to jedno, ale jednak jak się kogoś kocha to nie wiem, chyba sam fakt, ze w tym bebzonie rośnie nowe zycie, Twoje własne dziecko
  • Odpowiedz
@konsumatumest nigdy nie zrozumiem po co jechać do zapyziałej Słowacji, kiedy w DE możesz zrobić aborcję za darmo, bez głupich pytań i tłumaczeń, w warunkach jak dla białego człowieka
  • Odpowiedz
@Arcymag_Pozytyw: kolego, umiesz czytać ze zrozumieniem? Nawet nie umiesz wskazać fragmentu, w którym - TWOIM ZDANIEM - pochwalam to. Jeszcze raz poproszę, byś zacytował fragment z mojego poprzedniego komentarza, gdzie według Twojej narracji pochwalam i usprawiedliwiam to. Śmiało.
No, tacy jak Ty czy drugi kolega nie różnią się niczym w chorym dyszeniu za wymierzaniem kary niewspółmiernej do winy. Od razu byście wieszali i ścinali ludzi, katowali w piwnicach i do gazu
  • Odpowiedz
@konsumatumest:

XXI WIEK, 2019 ROK, EUROPA (najbardziej rozwinięty kontynent na świecie), POLSKA (~20 gospodarka świata):

CIĄŻA JEST JAK SRANIE.

Mam nadzieję, że trollujesz, bo nie wierzę, po prostu nie mieści mi się w głowie, że ktoś może nawet zbliżyć się tak absurdalnego stwierdzenia.

#!$%@? ludzie takimi wpisami sprowadzacie fundamentalne kwestie nie tyle życia, co egzystencji z całym jej bagażem duchowym nad którym od zarania dziejów rozmyśla ludzkość, najwybitniejsze jej umysły, pokolenia,
  • Odpowiedz