Wpis z mikrobloga

Przez ostatnie 15 minut się głowiłem nad tym jakim cudem Kazachstan, a co ważniejsze Cypr zostały oznaczone jako "wyeliminowane" a Szkocja jako "zakwalifikowana do baraży", biorąc pod uwagę, że każdy z krajów ma jeszcze do rozegrania 2 mecze. Więc w sumie Cypr który jest nad Szkocją jak najbardziej ma szanse na pozostanie na 3cim miejscu, a Kazachstan ma szanse wyprzedzić Szkocję.

No cóż odkryłem dlaczego są takie oznaczenia... "W przeciwieństwie do poprzednich edycji, uczestnicy baraży nie będą wybierani na podstawie wyników z fazy grupowej kwalifikacji, ale na podstawie ich wyników w Lidze Narodów UEFA 2018–19."

XDDDDDDDDDDD bez komentarza. słabe to według mnie ale whatever...

#pilkanozna #euro2020 #sport
Pobierz papperlapp - Przez ostatnie 15 minut się głowiłem nad tym jakim cudem Kazachstan, a c...
źródło: comment_TrXGuJyjeW3gCuSPtPQy6u7ZCEKjQp8J.jpg
  • 3
@papperlapp: > ale na podstawie ich wyników w Lidze Narodów UEFA 2018–19."

po 4 zespoły z każdego levelu LN będą grały w barażach (autonomicznie, tzn. np. jest jedno miejsce na Euro dla 4 zespołów z najniższego poziomu). Te 4 zespoły będą wybrane z najwyżej sklasyfikowanych z LN które nie osiągnęły awansu normalnie.

Dla najniższego poziomu LN oznacza to że zagrają 4 "najlepsze" zespoły stamtąd, ale dla najwyższego czy drugiego oznacza że