Wpis z mikrobloga

@coffeinaddict: W biedronce jest teraz fajny "zestaw serów" do kupienia, nawet widziałem wczoraj przecenione sery, a doszło sporo nowych wariantów - bardzo fajnych, chyba z jakiegoś francuskiego tygodnia.
@coffeinaddict: No, to juz nie praga polnoc ale mysle ze warto sie kopsnąć. Kurde musze do wawki pojechac praga to moja ulubiona dzielnia xd Mieszkasz tam? Polecasz cos do zarcia? Bo czasem pomieszkuje niedaleko dworca wileńskiego i nie mam nigdy czasu dobrze obczaic miejscowek.
@Adass sama od niedawna mieszkam na Pradze, coś co mogę polecić z czystym sercem to Praga sushi, ale tylko z dowozem, nie ma sensu jeździć tam, bo lokal jest zupełnie bez klimatu. Niestety nic innego tu nie znam ¯_(ツ)_/¯
@coffeinaddict: Podjedź sobie do Hali Koszyki. tramwaj 4 jezdzi z Pragi bezposrednio.
w srodku jest swietny rzeźnik,
na dole jest Piotr i Paweł po którym widać że maja problemy finansowe jednak mają lepszy towar niż w hipermarketach.

ogolnie jest tam drogo, ale moze znajdziesz to czego szukasz
@Adass: byłam tam, wydałam od cholery kasy ale warto było ( ͡° ͜ʖ ͡°) kupiłam zajebiaszczy ser podobnie kruchy do parmezanu, ale z posmakiem tytoniu i mlecznej kawy, ZŁOTO!
ale ten tłum ludzi na bazarze to dramat ( ͡° ʖ̯ ͡°)