Wpis z mikrobloga

no dobra, a jakbym wziął powiedzmy tą co oni mają z tym 4-rdzeni owym procesorem, to są jakieś mega trudności w instalacji tego linuxa?


@Astuel: Wszystkie są czterordzeniowe. W przypadku chromebooków będziesz miał prbolem tylko jak klawiatura jest zepsuta bo nie uzyskasz dostępu do roota - a przynajmniej mi się nie udało przez zewnętrzną klawiaturę (trzeba tam jakąś kombinację przycisków przytrzymać).

W przypadku zwykłej wersji 11e pod windę/linuxa nie ma żadnych
@Kryspin013 brzmi sensownie Mirku. Chyba też się zdecyduje na zakup. Chodzi mi tylko żeby był do podstawowych spraw. . Z tego co mówicie to nada się świetnie. Dziękuję po raz kolejny za informację ( ͡º ͜ʖ͡º)
gattor1 tylko on ma za 139zl i 189zl, pytalem go jaka jest roznica miedzy tymi laptopami i stwierdzil ze te po 189zl sa w duzo lepszym stanie - no i faktycznie trafila mi sie igielk


@kacperinjo: Brałem jak były o 10zł tańsze, za 129 też trafiłem igłę. Jedynie brakowało gumy wokół ekranu.
@kacperinjo: hej, właśnie wgrałem sobie gallium OS z tego poradnika, tylko powiedz mi jak ominąć to bootowanie i wciskanie ctr+L i potem wybor zeby sie bootowal z dysku? czy zyjesz z tym i klikasz po prostu?
@derincon ja z tym żyje, ale jest to uciążliwe. Jak się pomylisz to zawalisz bootowanie :p

Był jakiś sposób, z usuwaniem jakiegoś magnesu z płyty głównej czy cos, ale mi się nie chciało. Już nie korzystam z chromebooka :)