Wpis z mikrobloga

@goldboy: Piątka konfederacji, nie mentzena. Jednak jak się przekonasz (bo mentzen już to mówił) to jest podyktowane wyborami, a nie koniecznością jej realizacji. Zamiast projektu Konfa zaprezentowała hasła, bo program się nie liczy dla wyborcy, bo wyborca idzie za hasłami.
Taka konstatacja smutnej rzeczywistości i jak łatwo manipulować ludźmi.
Co więcej Konfa zleciła badania 2 lata temu i wyszło im, że będą mieli 4% w europejskich i 7% w parlamentarnych. Co
to albo nie jest wcale tak łatwo,


@Magnolia-Fan: No, ale jest skoro zrobili jak w założeniach. Wystaerczyło iść za badaniami, a nie za własnym widzimisię jak Gwiazdowski (którego bardzo żałuję). Obejrzyj sobie I kto tu jest szurem na YT to trochę się zdziwisz i zrozumiesz.
@Magnolia-Fan: Ja nie w tym sensie. Przed wyborami EU zraziłem się do szuryzmu Konfy no i miałem Gwiazdowskiego w odwodzie, a potem obejrzałem ten program i zrozumiałem skąd taka kontrowersyjna forma.
a ja nie uwierzę, że to tylko forma,


@Magnolia-Fan: Ależ ja Ci nie każę wierzyć, dlatego proponuję byś obejrzał coś co było mówione kilka mc temu i się sprawdziło. Sam się zastanawiałem co z tego wyjdzie. Nie twierdzę, też że część z tych ludzi nie wierzy w to co mówi, bo oni wierzą, ale podejście "naukowe" się sprawdziło. Chodzi mi o to, że zupełnie nielogiczne podejście czyli obrażanie części społeczeństwa, antynaukowość