Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #bielskobiala #narkotykizawszespoko i sam nie wiem czy #zalesie, czy też może #chwalesie

fajnie macie w tym Bielsku, nie powiem.
spotkałem na ulicy typa, który właśnie wyszedł z 4-letniej odsiadki za współudział w morderstwie pedofila, który zgwałcił jego nawet nie rocznego siostrzeńca. twierdzi, że razem ze szwagrem wywieźli go do lasu, gdzie sami go zgwałcili, wydłubali oczy, a następnie poderżnęli gardło. no a dobry szwagier wziął wszystko na siebie i ma jeszcze 21 lat do odsiedzenia.
jako, że historia mnie urzekła, gość był miły, a jego oczy zdradzały, że nie kłamie, wsparłem go rozmową, papierosami i wskazaliśmy mu kierunek na dworzec. wzruszony mnie przytulił, @styropiann rączkę ucałował i udał się w swoją stronę.
i gdyby to był koniec atrakcji tego wieczora, to byłoby wszystko fajnie.

ale #!$%@? nie.

udaliśmy się po tym do klubu, w którym wypiłem piwo, do którego ewidentnie było dodane coś (nie)ciekawego, bo zgięło mnie tak, że urwało mi film, doprowadziło do stanu, w którym ledwie chodziłem wpadając na ludzi i ściany, pociłem się jak prosiak, świat dookoła mnie wirował, a zawartość żołądka próbowała wydostać się na zewnątrz niewłaściwą stroną układu pokarmowego.
dobrze, że było się komu mną zająć, bo różnie się to skończyć mogło.
no ale przynajmniej nikt mnie nie zgwałcił na nieświadomce.

a i jeszcze dodać chciałem, że serdeczny #!$%@? w dupę cwaniaczkowi, mówiącemu styropiannce, żeby mnie zostawiła i że on ją odwiezie do domu, bo ewidentnie jestem pijakiem i ćpunem, który zniszczy jej życie, skoro jestem w takim stanie. chętnie spotkałbym go raz jeszcze, gdy będę w stanie ustać na nogach.

także podsumowując Bielsko jest ciekawym miastem, pełnym intrygujących ludzi, tylko nie warto zostawiać swoich drinków bez opieki.
daję 5/10 bo doświadczenie ciekawe, ale jednak za wymiotowaniem nie przepadam.
  • 27
teoria jest taka, że ja i @atteint przyciągamy takie dziwne sytuacje i osoby. a to jakiś menel źlamie o hot doga, jeszcze innym razem zaczepia nas bezdomna kobieta, która szuka domu samotnej matki kilka kilometrów od celu, wczoraj ten koleś z więzienia, akacja w klubie, noo na pewno się nie nudzimy razem.

najważniejsze, że już dzisiaj wszystko jest dobrze i czujesz się lepiej, drogi @atteint.

ja ogólnie Bielsko polecam, ciekawe miasto,
@styropiann: Z tym więźniem, to taka historia jakich nocą można usłyszeć sporo. 90% typów tylko wymyśla albo przysposabia historie innych. Znany jest na miesiące gość, który ze swojej "kariery w kryminalnej w Katowicach" zrobił przez lata takie show, że jak ostatnio odprowadzał mnie na taxi, pod zamek, to taksiarz, który nas widział zapytał (ja jechałem sam): czy w robocie czy policyjna impreza? Sam "oficer" jest informatykiem( ͡° ͜ʖ ͡
@KrolWlosowzNosa: w sumie nie wywarł na mnie negatywnego wrażenia klub sam w sobie, wręcz wydał się fajny, kameralny taki. no a bramkarze, to tylko patrzyli na mnie spod byka, jak o ściany się obijałem, wręcz dziwne, że nie chcieli mnie stamtąd wyrzucić. no ale tak czy inaczej niesmak jakiś pozostał. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z tym więźniem, to taka historia jakich nocą można usłyszeć sporo. 90% typów tylko wymyśla albo przysposabia historie innych. Znany jest na miesiące gość, który ze swojej "kariery w kryminalnej w Katowicach" zrobił przez lata takie show, że jak ostatnio odprowadzał mnie na taxi, pod zamek, to taksiarz, który nas widział zapytał (ja jechałem sam): czy w robocie czy policyjna impreza? Sam "oficer" jest informatykiem( ͡° ͜ʖ ͡°)