Wpis z mikrobloga

@adultowo: Gdyby kiedykolwiek stałoby mi się coś takiego albo zostałbym niepełnosprawnym w jakikolwiek sposób, to wolałbym, żeby druga osoba ode mnie odeszła, żebym nie stanowił dla niej obciążenia.
  • Odpowiedz
@adultowo: Uważam, że takie ankiety są o kant dupy rozbić. Przedstawiona sytuacja jest bardzo ekstremalna i oczywiście 500 osób może sobie zaznaczyć, że tak chciałoby żyć z takim człowiekiem ale to tylko zaznaczenie jakiejś odpowiedzi w jakiejś ankiecie, nic za sobą nie niesie, a oni siedzą sobie wygodnie w fotelu. Gdyby faktycznie byli w tej sytuacji bardzo wiele mogłoby się zmienić bo pojawiło by się wiele dodatkowych czynników. Nikt nie ma
  • Odpowiedz
@adultowo: jeśli drugiej osobie pasowałoby że nigdy na nią nie patrzę nawet podczas rozmowy w cztery oczy, nie dotykam, a leżąc w łóżku zawsze jestem odwrócony plecami to jak najbardziej. Takie ciało jak tego faceta by mnie po prostu przerażało.Czy to źle traktować drugiego człowieka jakby był postacią z horroru? Oczywiście. Ale nie będę się oszukiwać że z miłością nakładałbym mu maść na nos, a raczej to co z niego zostało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Bellie: skończyło się tak, że laska przystąpiła do ślubu pod presją i uciekła po dwóch tygodniach, a koleś się zabił.
Życie to nie zawsze jest bajka
  • Odpowiedz