Wpis z mikrobloga

@adultowo: Na szczęście są też normalni ludzie. Moi dziadkowie już 50 lat są razem, pięknie się razem zestarzeli. Kłócili się czasem, ale i opiekowali sobą. Bo miłość to nie tylko ruchanie, jak myślą przegrywy, ale i odebranie dzieciaka z przedszkola jak druga połówka tego nie może zrobić, odwiedzanie się w szpitalu jak któreś zachoruje, kupowanie sobie wzajemnie leków w aptece, podnoszenie na duchu jak któreś przeżywa kryzys, planowanie wspólnych wydatków, ogarnianie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thachi: tak, raczej nieświadomie wybieramy partnera na podstawie pewnych cech jak opiekunczosc, rodzinnosc itd a odrzucamy przez różne powody jak np. nalog, co w tym dziwnego? A w trakcie to już inna sprawa, związek jest w pewien sposób deklaracja poparta silnym uczuciem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Hedage: @adultowo: już to #!$%@? widzę jak jesteście z kimś po takim wypadku, ehe. Ludzie nigdy się nie nauczą, że związki to ściema. Ludzie są ze sobą bo tak jesteśmy zaprogramowani przez naturę. Do tego "da się wytrzymać" bo są na obustronne korzyści.

Tyle się czyta o zdradach, rozpadach małżeństwa z gownopowodu, a wy podajecie najbardziej skrajny z możliwych przykładów. 2/10 bo odpisałem
@adultowo: Nie, nie mówię tego na podstawie własnego doświadczenia bo dobrze wydedukowałaś - nie jest miłe, ale na bazie osób, które znam lecz raczej znałem. Widziałem jak ludzie potrafią "materialnie" traktować związki, partnerów. Jak potrafią traktować inne osoby. #!$%@? mnie wręcz wyidealizowany obraz "prawdziwej miłości". Takie coś nie istnieje, jestem z kimś bo mam korzyść, ktoś jest ze mną bo ma korzyść. Nic wiecej się nie liczy.

@Hedage: jesteś śmieszny,