Wpis z mikrobloga

@adultowo: Gdybym była tak okaleczona jak facet na zdjęciu to popełniłabym samobójstwo, a gdyby brak było mi odwagi to chociaż odeszłabym od niego - ułożyłby sobie życie, w takim stanie ciągnęłabym go tylko w dół. No i przede wszystkim nie pozwoliłabym ani sobie, ani niebieskiemu pójścia do wojska, a co dopiero wyjechania na wojnę, po co tak ryzykować w życiu. Wiem, że zrobiłby to samo, przeza ostatnie 10 lat związku przegadaliśmy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adultowo: Tylko to tak łatwo się mówi o miłości na dobre i na złe. Życie szybko weryfikuje takie deklaracje. W rzeczywistości pewnie na tak byłoby jeszcze mniej osób.
  • Odpowiedz
@Hedage:

szczęście są też normalni ludzie. Moi dziadkowie już 50 lat są razem, pięknie się razem zestarzeli


Porównywanie naturalnego procesu starzenia się do twarzy rozerwanej granatem xD
  • Odpowiedz
@Royal_Email: Niżej masz przykład typa bez rąk i nóg. Typ ma żonę i dzieci. Komuś się chce go niańczyć. Typ bez mordy to lżejszy przypadek, bo przynajmniej może być samodzielny. I wiesz kto go niańczy? Właśnie ktoś taki jak ja. Tak, są na tym świecie tacy ludzie.

Ale po co ja się produkuję, jak zaraz znów skwitujesz mnie pisząc iksde. Pewnie całe życie traktujesz jak jeden wielki żart. Nie odpisuj nawet,
  • Odpowiedz
@adultowo ci co tu piszą, że by ich to obrzydzało i przerażało chyba nie mieli nigdy doczynienia z poparzoną/niepełnosprawną bliską osoba. Do każdego wyglądu można się przyzwyczaić i jak się kogoś kocha za wnętrze to na prawdę wygląd schodzi na drugi plan. Kolega moich rodziców został poparzony za niemowlaka, podpaliła się jego kołyska. Ledwo go uratowali, 99% skóry poparzone. Ale miał tak wspaniałych rodziców, że wyrosł na pewnego siebie i charyzmatycznego faceta,
  • Odpowiedz
Bardzo przykre są wyniki tej ankiety...


@adultowo: Zapytali by o np. niepełnosprawność ruchową, raka itp. a nie o taki konkretny bardzo ekstremalny przypadek który nawet trudno sobie w przybliżeniu wyobrazić.
  • Odpowiedz
@papierowy_ludzik: tylko jedna rzecz się liczy - jak dobrym graczem jesteś. Nawet nie masz pojęcia z jak mrocznych zakamarków co niektórzy wyszli, co teraz są na topie, bez kasy, bez dzianych rodziców. Tacy są najbardziej niebezpieczni, bo wiedza jak się wspinać. Jeżeli urodziłeś się na szczycie nie masz możliwości się dowiedzieć co trzeba zrobić by na niego się wdrapać, jak masz szczęscie i mądrych rodziców przekazą ci minium czyli jak sie
  • Odpowiedz
@adultowo: Ale dlaczego koniecznie zakładasz że ona się rozstała z nim powodu wyglądu, może pośpieszyła się ze ślubem, a facet okazał się dupkiem, niepełnosprawni czy ludzie po wypadkach to są normalni ludzie, obdarzeni przez naturę negatywnymi cechami tak jak normalni ludzie, a nie zawsze uśmiechnięte osoby bohatersko walczące z kalectwem, tak jak na filmach, ten koleś mógł lać żonę, być dupkiem, chlać na umór (to akurat chyba fakt) i wygląd mógł
  • Odpowiedz
@Hedage: o ile Cie nie myle z nicku to wczesniej miales swoja mordke wygenerowana z tego niewiemjaktosienazywa.app, i jezeli na prawde sie nie pomylilem to nie podchodzily mi swiatopogladowo Twoje wpisy. Moglem pomylic uzytkownikow - w takim razie wybacz, ale jezeli sie nie pomylilem to wiedz ze mimo wszystko nie mam Ciebie na czarno bo licze sie ze zdaniem wszystkich uzytkownikow.
  • Odpowiedz
@Bellie: Nie opieram związku na wyglądzie, aspektem nadrzędnym jest zgranie charakterów i pomysłów na przyszłość. Nie zmienia to faktu, że wygląd jest istotny i nie mógłbym być z dziewczyną, która mi się zupełnie nie podoba, choćby była ideałem pod innymi względami.
  • Odpowiedz