Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wielu przegrywów odmawia ludziom którym się powiodło prawa do depresji bo nie mieści im się w głowach że ktoś taki jak ja, który odniósł sukces w życiu (dobra praca, drogie auto, kochająca dziewczyna, wakacje kilka razy w roku, duża aktywność na insta itp.) może mieć depresję. No ale powiedzmy sobie szczerze - ja na swój sukces zapracowałem i nie czuję się szczęśliwy mimo tego że mam do tego wiele powodów! To jest prawdziwa tragedia i to powinno być traktowane jako prawdziwa depresja.

Wy przegrywy prowadzicie takie życia, że jest oczywiste że będziecie czuli się nieszczęśliwi i nie warto się nad wami pochylać. Osiągnijcie coś najpierw i jeżeli też nie odczujecie satysfakcji mimo włożonego wysiłku to zrozumiecie co mam na myśli.

#przegryw #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 18
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To nie nazywa się depresja, tylko poprzewracanie się w dupie od dobrobytu. A dokładniej to co stało się codziennością, nawet jak to nazywasz "życie pełne sukcesów" w końcu przestało dostarczać tyle dopaminy co zazwyczaj. Osobiście wypraszam sobie umniejszania mi i osobom z tagu jeśli chodzi o wagę problemu, bo z tego co czytam nie masz pojęcia o sprawie. Jeśli dla ciebie "szczęście" to kupowanie drogich samochodów, posiadanie dziewczyny(XD) czy inne
  • Odpowiedz
(dobra praca, drogie auto, kochająca dziewczyna, wakacje kilka razy w roku, duża aktywność na insta

Wy przegrywy prowadzicie takie życia, że jest oczywiste że będziecie czuli się nieszczęśliwi i nie warto się nad wami pochylać. Osiągnijcie coś najpierw


@AnonimoweMirkoWyznania: Za hajs taty baluj czy wszystko na kredycik? Ciekaw jestem jak "to cos osiagnales"
  • Odpowiedz