Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: no najlepiej to płakać po 15 latach pracy na budowie, że się przecież do 60 tak pracować nie da, a rząd chce wydłużać jeszcze wiek emerytalny do 70. Różnica jest taka, że jak pracujesz w korpo i dbasz o siebie, to do 70 możesz spokojni pracować za taką kasę. Jak idziesz na budowę, to może i zarobisz więcej, ale po 50 nikt cię już nie będzie chciał chętnie zatrudniać, bo
@suqmadiq2ama: suq weź już nie #!$%@? i nie zgrywaj fachowca na każdy temat. Zjadłeś zęby na spawaniu, znasz branżę jak własną kieszeń i dobra jest. Też pracowałem pokrewnie na cnc i jest tak samo nie #!$%@?=nie zarabiasz. Ale proszę Cię nie idealizuj fizycznej roboty, bo zakładasz, że jak ktoś nie robi łapami to już nie robi wcale. To co dla innego jest sufitem dla innego jest podłogą i to jest w
@Hatespinner: dane z kilku korpo gdzie ma sie w dalszym ciagu dobre kontakty sa duze bardziej wartosciowe niz #!$%@? wykopkai twierdzenie ze dane z GUS sa legitne dla branzy IT :D. sa gowno warte bo GUS uwzgeldnia tylko umowy o prace w firmach wiekszych niz 10 os.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mzil: @suqmadiq2ama: moj brat od razu po szkole poszedl do pracy przy ściągnięciu kabli i zasypywaniu dolow taka koparka. Pierwsza wyplata 3 tysie. A potem wiecej, wiec chyba warto
@Hatespinner: na pracuj.pl w tych formularzach mozesz sobie wpisac co tylko chcesz.
a ja mam dostep do stawek przy wspolpracy z vendorami, zreszta pracowalem tez jako konsultant wiec mam bardzo dobry dostep do obecnych stawek.
Zdarzalo mi sie przejmowac ludzi z poprzednich korpo do nowych projektow i wiedzialem ze skladajac im oferte przebijam ich obecna stawke.
Jak bym mial sie posilkowac wiedza ze smiesznych ankiet pracuj.pl to nikogo bym nie zatrudnil.