Wpis z mikrobloga

Ktoś hodował wilka? Przecież to jakiś bezsens albo bug że mogę trzymać max dwa osobniki w zagrodzie - a może ja coś robię źle? Bo zawsze jak dorzucę trzeciego to zaczynają się walki między wilkami.

Stado wilków (wataha) składa się przeważnie z kilku, przeciętnie 6–8 osobników. Na Alasce i w północno-zachodniej Kanadzie spotykano watahy liczące do 20 osobników[28]. Watahy obserwowane w Polsce liczą od 2 do 10, najczęściej 4–5 osobników



#planetzoo
  • 8
@stiepanov: bez sensu. Wklepałem w google pierwsze lepsze Zoo jakie przyszło mi do głowy - Gdańsk. Czytam:

Trzy samce – Lech, Czech i Rus – przybyły do nas z wrocławskiego ogrodu.


Nawet nie chce mi się sprawdzać innych bo wkurzę się tylko mocniej.
@newerty: przypominam tylko że w tej grze odwiedzającym przeszkadza widok kanciapy dla pracowników i "rujnuje im doświadczenie" z wizyty, niestety nie wszystko twórcy dobrze przemyśleli.
@stiepanov: nawet gdy postawi się budynki z odblokowanego stylu np. nowy świat czy afrykański to też im to przeszkadza? Bo do każdego wybiegu starałam się umieszczać budynki za wybiegiem gdzie nie maja dostępu odwiedzający i nie miałam okazji tego sprawdzić.
@polciplox: przepraszam, myślałem że chodzi o sheltery dla zwierząt, bo jeśli chodzi o budynki użytkowe to tak, przeszkadzają. Nawet jak obmurujesz wokół jednolitą ścianą to i tak nic nie daje, nie wiem czy to błąd czy zamierzone, w każdym razie mnie irytuje.