Wpis z mikrobloga

Hej #trojmiasto szczególnie #gdansk , alkoholików z tagu #trojmiejskiewykopiwo też wołam bo po alkoholu zdarzają się przecież kontuzje. Jebło mi coś w kolanie (kilka miesięcy temu i ból nadal nie przechodzi) Podczas przysiadów z boku po zewnętrznej stronie poczułem trach i #!$%@? ból przeokrutny. W nocy mnie budzi jak trzymam noge długo w jednej pozycji. Odziwo nie boli jak chodzę i stoję, boli jak się nie ruszam długo. Drugie kolano tez mam #!$%@? i kostkę poskręcana jak terminator po złamaniu i biodro mnie też #!$%@?.
Dajcie namiar na jakiegoś znachora chirurga ortopedę albo fizjoterapeutę tylko dobrego. Albo telefon na śmieciarkę chociaż. Dziękuję z góry.
#mikrokoksy też wołam bo oni mogą coś wiedzieć.
t.....m - Hej #trojmiasto szczególnie #gdansk , alkoholików z tagu #trojmiejskiewykop...

źródło: comment_TsZACUeUSXcBogrbZla0FvOidM0qJHjV.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: Stawiam na uszkodzenie LCL. Pewnie wyślą cię na rezonans. Ja miałem uszkodzenie MCL. Chodzić w miarę mogłem i dopóki noga była lekko zgięta nie dolegało mi nic, ale nie mogłem jej całkowicie wyprostować bo bolało i przez 2-3 tygodnie się nie poprawiało. Miałem rezonans, lekarz powiedział że mi przejdzie samo za 8-10 tygodni, i tak też się stało. Namiarów żadnych nie mam.
  • Odpowiedz