Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
Naprawdę będąc pieszym w Polsce, na pasach to można cholery dostać. Przechodzę przez pasy bez problemu, nie tylko ja. A koleś co nadjeżdżał zamiast się zatrzymać to przed pasami nagle wykonuje manewr zmiany pasa, poczułem się jakby miał zaraz we mnie wjechać albo idealnie wyminąć za plecami. Ofc pokazałem swoje oburzenie, to już frustrat otwiera okno i zaczyna drzeć ta jape, trochę mi się udzieliło to też pokrzyczalem, ludzie potrabili. Drugi kierowca innego samochodu pokazał mi gest aprobaty i tyle. Ważne jest to że nie wtargnąłem na jezdnię, jeszcze mi życie miłe.

Standardowym argumentem pana któremu się spieszy było to że "ja cię przecież widziałem" i "zatrzymałem się przecież". Mi trochę emocje zbyt weszły i nie rzuciłem żadnym super argumentem, byłem po prostu #!$%@? i coś pokrzyczalem.

To ile razy w Polsce mam sytuację że na pasach kierowca wyprzedza, robi nieprzewidywalne manewry jak ten powyżej to masakra. Gdyby nie to że zachowuje bardzo dużą ostrożność to już dawno miałbym wypadek.

Pomine blokowanie pasów przy wjazdach na skrzyżowania, bo to jest już tak częste że chyba codziennie by "przejść na pasach" to musiałbym komuś po masce chodzić.

A gdyby kierowca otworzył okno i powiedział "przepraszam/sorki mój błąd" to najprawdopodobniej rozeszło się po kościach i cała sytuacja by się załagodziła. Choć nie ukrywam że po takich akcjach to ja zawsze jestem momentalnie strasznie zły.


( ͠° °)

#ruchdrogowy #kierowcy #szczecin #pieszy
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: W sumie nie pokazałem mu nic, w zasadzie ten post nie ma żadnego znaczenia.

Po prostu ponownie zwracam uwagę na fakt że w Polsce będąc pieszym, a szczególnie na pasach jest się w ciągłym niebezpieczeństwie.

I właśnie takie pierdoły, które w tym wypadku na szczęście skończyły się tylko kłótnia. Mogą skończyć się wypadkiem, bo jednak kierowca nie wyhamuje, a bo nawierzchnia była zła (śliska np), albo źle obliczył czas potrzebny
Użalać nad sobą xD. No tak ogólnie najlepiej mieć wywalone w to że na drogach mamy codziennie wielu potencjalnych zabójców i zwracanie uwagi na problem to użalanie się.


@Kakaladze: No użalasz się. Chlip chlip dzisiaj auto mnie prawie rozjechało chlip chlip moje życie jest takie marne bo nie stać mnie na samochód.

Wsiadając do auta bierze się odpowiedzialność za życie swoje i innych uczestników ruchu drogowego, jak ktoś w pojeździe zachowuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: No cóż czyli słusznie uznałem ciebie za osobę która z myśleniem jest na bakier.

Nagle zaczynasz mi mówić o byciu piwniczakiem, a nawet mnie nie znasz, o użalaniu się bo śmiem podzielić się sytuacja z mojego dnia na mikroblogu (który do tego służy), a przy okazji rozszerzyłem to o przemyślenia odnośnie warunków bezpieczeństwa pieszych.

A argument z samochodem tym zabawniejszy, bo w końcu jak kupuje się samochód to już nigdy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: No ja myślę że jedyną osobą która zaniża poziom tej dyskusji jesteś tutaj ty.

Nagle dochodzisz do kompletnie nielogicznych wniosków, próbujesz zaniżyć wartość moich wypowiedzi sugerując że się użalam, następnie wprost mnie obrażając.

Ale ja mam z ciebie bekę xD. Śmiem wątpić żeby ktokolwiek mógł z tobą kiedykolwiek prowadzić poważną dyskusje xD.
No ja myślę że jedyną osobą która zaniża poziom tej dyskusji jesteś tutaj ty.


@Kakaladze: Tu nie ma żadnej dyskusji tylko użalanie się nad sobą. Jutro napiszesz marudzenie jak to ci się zawiązał supełek na sznurówce?

Nagle dochodzisz do kompletnie nielogicznych wniosków, próbujesz zaniżyć wartość moich wypowiedzi sugerując że się użalam, następnie wprost mnie obrażając.


Nigdzie cię nie obraziłem. Stwierdzam fakt, że się użalasz.

Ale ja mam z ciebie bekę xD
sugerowanie bycia piwniczakiem czy mięczakiem to nie obraza


@Kakaladze: Ja nic takiego nie sugerowałem. Ja to napisałem wprost. I nie jest obrazą stwierdzenie faktu.

Myślę że jesteś na tyle mało pojętny, że sam nie wiesz co do końca piszesz. Śmiem wątpić że nawet wiesz jak odróżnić to twoje "użalanie się".


@Kakaladze: Idź się popłacz bo kierowca samochodu przekroczył prędkość. Boże jaki ten świat okrutny! Ktoś popełnił wykroczenie!