Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema, mam pytanie dotyczące wizyty u Roksy.
Jestem prawikiem lv 25 i chciałbym się rozprawiczyć u divy. Już się sporo naczytałem o pierwszym razie u roksy, ale mam jedno pytanie:

Chciałbym uprawiać z nią seks oralny w obie strony bez zabezpieczenia (jednak rimming nie wchodzi w grę, aż tak mnie nie porąbało). Pewnie zaraz zostanę opierdzielony za to, że chce lizać pieroga kobiecie, która miała w sobie kilkaset benków, ale szczerze mówiąc nie brzydzi mnie to i chciałbym tego spróbować. Brzydzą, a raczej niepokoją mnie choroby weneryczne i HIV. Jaka jest szansa, że podczas minety mogę się czymś zarazić?

1. HIV - wiem, że ryzyko zakażenia HIV byłoby duże w przypadku ranek na ustach, jednak zakładając, że ich nie będę mieć, to zakażenie HIV jest raczej małe, prawda?

2. Inne choroby weneryczne jak HPV, opryszczka, kiła itd - jak tutaj sprawa wygląda? Ryzyko jest duże? Mam rozumieć, że samo przepłukanie ust płynem do mycia zębów po wizycie nie wystarczy, żeby mieć spokój? xD Jak możliwie najbardziej zminimalizować ryzyko, żebym czegoś nie złapał.

Wołam ekspertów: @TestoDepot @albertbranka @DRIVE

#roksa #divyzwykopem #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 43
@depresso: Grzybica sama zaginęła na zawsze. Co do kiły, to myslalem, że ją mam, bo po wizycie u jednej dziwki wyskoczyła mi wysypka na nogach i owrzodzenie na #!$%@?. Zrobiłem test z apteki na kiłe i wyszedł negatywny, potem jeszcze w laboratorium i też negatywny wyszedł.
Brzydzą, a raczej niepokoją mnie choroby weneryczne i HIV. Jaka jest szansa, że podczas minety mogę się czymś zarazić?

1. HIV - wiem, że ryzyko zakażenia HIV byłoby duże w przypadku ranek na ustach, jednak zakładając, że ich nie będę mieć, to zakażenie HIV jest raczej małe, prawda?

2. Inne choroby weneryczne jak HPV, opryszczka, kiła itd - jak tutaj sprawa wygląda? Ryzyko jest duże? Mam rozumieć, że samo przepłukanie ust płynem
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli chodzi o wirusa HIV to przenosi się tylko przez krew, rany lub drogą płciowa, a przez ślinę nie. Jednak weź pod uwagę jaki miesiąc mamy, listopad- na pewno masz chociaż trochę suche usta, skóra na nich jest wrażliwa i cienka, łatwo o uszkodzenie, czyli np rankę otwarta, uwierz mi ze wiele nie trzeba. Co do reszty, to tez zależy od tego jakiej klasy kobietę weźmiesz, jeśli jakaś z górnej