Wpis z mikrobloga

Mirki z #wroclaw a konkretnie Mirki z Popowic. Szukam informacji na temat zdarzeniu z tego tygodnia. Od poniedziałku wieczorem do piątku na ulicy Rysiej między blokami Białowieska 54(ten wysoki) a Białowieska 30(4 piętrowy) stała zaparkowana czarna toyota rav4. Ktoś postanowił pozbawić mój samochód obydwu lusterek (jeszcze bardzo równiutko przyciął kable, no tylko pogratulować). Dodam jeszcze, że lusterka były złożone. Wiem, że szansa na uzyskanie jakichkolwiek informacji jest bardzo mała, ale nawet sama wiadomość kiedy dokładnie mogło się to stać trochę by mi pomogła.
Pobierz Mittan - Mirki z #wroclaw a konkretnie Mirki z Popowic. Szukam informacji na temat zd...
źródło: comment_aI7rNGjphO95IEkVUgI46nYfGwuSfOA0.jpg
  • 6
@yolow71: Tutaj wydaje mi się, że tylko mój samochód ucierpiał. A przyznam szczerze, że to nie pierwszy raz, kiedy ktoś mi majstrował przy samochodzie na tym osiedlu :P widocznie komuś ewidentnie nie podoba się moje auto, może obce blachy działają na co poniektórych jak płachta na byka
@Mittan: Łącznie 3 lusterka w przeciągu miesiąca z jednego samochodu ale z drugiej strony Wrocławia... Metoda prawie ta sama z tym, że u mnie wyłamali na tym zawiasie obrotowym a kable tak samo obcięte. Problem w tym, że był to nowy model na rynku i jedno kosztowało 2,5 k PLN a do tego trzeba czekać na zamówienie. Polecam kamerę podłączoną na stałe, alarm z czujnikiem zbliżeniowym/mikrofalowym, piaskowanie na szkle i obudowie
@Mittan nic nie widzialam i nie slyszalam, ale od lat stawiam tu auto na obcych blachach i nie bylo to problemem. Napisz na Facebooku do fanpage'y popowickich - mają spory zasięg i zaangażowanie lokalesów.