Wpis z mikrobloga

Mirabelki, Mirasy!

Nie ogarniam swojego piekarnika. Jak w nim cokolwiek piekę to para wodna dość intensywnie wylatuje ze szczeliny między drzwiczkami a panelem (pic rel). Aż leje się z nich woda...
#pytanie Czy to jest normalne, czy tak ma być?
Nigdy wcześniej nie spotkałem się z podobnym zjawiskiem w piekarnikach.
Piekarnik nowy, do zabudowy Amica EB6521 Fusion...

Plis halp!

#nieogarniam #pytaniedoeksperta #piekarnik #gotowanie #kuchnia #problem #amica #dieta ala #frytki #trudnesprawy #kiciochpyta #zwiazki z #agd
Pobierz zulimazuli - Mirabelki, Mirasy!

Nie ogarniam swojego piekarnika. Jak w nim cokolwi...
źródło: comment_kT0ydqstRk7wjDPj1aFevHndJzLX4VS1.jpg
  • 5
@shadowsniper: Pierwszego dnia wygrzałem piekarnik na max przez godzinę (zgodnie z instrukcją). Może powinienem to zrobić raz jeszcze... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie za bardzo wiem, gdzie mam szukać tego wylotu. Aktualnie piekarnik stoi jeszcze bez zabudowy, także każdy wylot jest wolny.
Sprawdź zatem czy uszczelka dolega piekarnik musi być wypoziomowany co to odcinki Sprawdź również czy wiatraczek u góry na samej żarówce na pokrętło też powinien są obracać. Może jest tak że założyli odwrotnie wirnik i zamiast wyciągać powietrze z piekarnika próbuję wtłoczyć je z powrotem. Przełóż piórko albo rękę do szczeliny wylotu górnego wiatraka Jeśli będzie dmuchał to znaczy że wszystko jest w porządku Jeśli będzie próbował zasysać powietrze to jest to