Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od niedawna otworzyliśmy razem z różową biznes, który wymaga paru pracowników. Przyjęła młodą ukrainkę, która ma idealne ciało dba o siebie w skali wykopu takie 9/10. Od samego początku spodobała mi się, ale nie robiłem nic w kierunku flirtu zdrady itd po prostu jest atrakcyjną młodą dziewczyną, która spodobała by się każdemu facetowi. Teraz odkąd z nami pracuje myślę o niej cały czas, nie mam się nawet komu wyżalić, że podoba mi się pracownica, której płacimy razem z różową. Ostatnio ukrainka powiedziała do współpracownicy, że wie o tym, że na nią lecę, a ta przekazała to różowej. Musiałem ją zapewniać, że nie ma się o co martwić bo oczywiście, że nie ma, nie mam 20 lat by robić głupoty, z drugiej strony jestem świadom tego, że strasznie pociąga mnie ukrainka. Czuję się źle człowiek, że ma takie zapędy choć różową kocham ponad wszystko ()

#zwiazki #pracbaza #zdrada #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: To, ze podoba ci się i pociąga cie jakaś dziewczyna to nic złego, twojej dziewczynie też podobają się jacyś mężczyźni i ją pociągają fizycznie. Tylko od Ciebie zalezy czy zdradzisz swoją dziewczynę czy nie, ale wiem już z doświadczenia, że bardzo często bywa tak, że jak dziewczyna wie, że na nią lecisz to to predziej czy póxniej wykorzysta, nawet jak ma świadomość, że jesteś zajęty.
Z resztą zobacz co już
Ostatnio ukrainka powiedziała do współpracownicy, że wie o tym, że na nią lecę, a ta przekazała to różowej.


@AnonimoweMirkoWyznania: ech te baity coraz słabsze. Ale gdyby jednak nie, no to już jesteś w dupie. Teraz choćbyś się wił jak piskorz to żona już będzie "wiedzieć swoje". Ja bym obydwie zwolnił.

co te ukrainki i rosjanki robia wam w glowach chlopaki:) mamy w akademiku rosjanke gruba niska twarz kartoflana a faceci za
OP: @BarkaMleczna: w dobie wszechobecnych baitow rozumiem, ale nie tym razem.
@Antek_co_chodzi_bez_majtek: najgorsze jest to, że jesteśmy z jej pracy zadowoleni, wypełnia swoje obowiązki, a gdy trzeba coś nadrobić nie ma z tym problemu. Jest strasznie głupia sytuacja, bo zwolnić dobrego pracownika jest głupotą, zwłaszcza, że teraz z różową już wiemy jak trudno w ogóle o pracownika, który jest kompetentny, z drugiej strony staram się zrozumieć, że różowa nie
@AnonimoweMirkoWyznania: Rozumiem, że jest dobrym pracownikiem ale nie zmienia to faktu, że żadnych oporów nie miała żeby pochwalić się koleżance z pracy, że szef na nią leci... no i atmosfera w pracy będzie dziwna. Gdybym był na Twoim miejscu to sprawa byłaby dla mnie oczywista, Ukrainka do zwolnienia, komfort psychiczny mojej kobiety ważniejszy. Powodzenia