Wpis z mikrobloga

Sklepy na strefie bezcłowej lotniska Hamad w Doha (Katar) to nowy poziom blisko i środkowowschodniego wku%rwiania człowieka. A na pewno mnie. Żadnych interakcji z nimi nie chcę, nie oczekuję i o nie nie prosiłem. A i tak...

„A dzień dobry, a w czymś pomoc?” A kufa, najlepiej w spuszczeniu sobie wpi%dolu... „Czy może panu pokazać?” - Cycki mi najlepiej pokaż, albo zrób loda. A jeśli to nie jest jedna z opcji, to wypie%dalaj do dziury na pustyni z której wylazłaś razem z kolegą.

Kufa... cen oczywiście nie ma - po to, żeby musieć słuchać tych żenujących służalczych tekstów wypowiadanych jeszcze bardziej żenująco służalczym tonem. () ( _)

Autentycznie nie lubię krajów muzułmańskich... Albo są żenująco służalczy jak Tołdi w Gumisiach, albo żenująco wyniośli.

#takaprawda #podrozujzwykopem #podroze #muzulmanie #islam #zalesie #lotnictwo
motaboy - Sklepy na strefie bezcłowej lotniska Hamad w Doha (Katar) to nowy poziom bl...

źródło: comment_oYEYOvugAJACx3OvKPFDTAtgfpVuQ08Q.jpg

Pobierz
  • 39
@agablazej: Miałem wczoraj taką refleksję, że ludzie nie powinni być tak obrzydliwie bogaci, kiedy spacerowałem po „Pearl” w centrum... To jest tam jakoś takie już niestosowne. To bogactwo jest już tak ostentacyjne że nawet mało wrażliwy człowiek zaczyna sobie przypominać że ciagle są na świecie obszary strasznej biedy i nieszczęścia.
Ale to tylko taka drobna refleksja - to oczywiście nie moja sprawa co robią z tymi pieniędzmi.
@agablazej: Miałem szczęście mieć miejsce. Ale miałem trochę inny status, bo jako pracownik innej linii mogę latać standby Qatarem. No i gdy nie wzięli mnie na samolot do Seulu to agenci linii nie chcieli pomóc w przebookowaniu biletu tylko palcem pokazali kasę z biletami, co było chamskie (bo standby bilety zamawia się na internecie, tylko nie ma dobrze napisane jaka jest szansa zabrania się). Nie mówiąc o ich przesadzonych wymaganiach na
@motaboy: To tak jak z tymi murzynami nagabującymi do kupna kwiatów, opasek itd. Najlepiej zero reakcji, kontaktu wzrokowego, czegokolwiek. Nie ma nic gorszego niż totalne olewanie, bardzo szybko wtedy rezygnują i szukają nowej 'ofiary'.