Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie,
Mam problem z uruchomieniem Gothica 1 z modyfikacją Mroczne Tajemnice Widzę tylko biały ekran i słyszę dźwięki z menu, jednak normalnie mogę się po nim poruszać. Wiem, że rozwiązaniem może być przełączenie się na korzystanie z karty dedykowanej AMD, jednak AMD CCC nie widzi zupełnie Gothica gdy mam go odpalonego. Jak więc przełączyć się na dedykowaną kartę graficzną ? Laptop Dell Inspiron 15R special edition, procesor: i7-3632 QM, Ram: 8GB, karta graficzna: AMD Radeon HD 7730M i intel HD Graphics 4000.

#gothic #gry #grykomputerowe #amd #intel #kartygraficzne
Deffyx - Witam serdecznie,
Mam problem z uruchomieniem Gothica 1 z modyfikacją Mrocz...

źródło: comment_ZmvsNn2DhI95HeIugfnFTr6y8JbSMv2P.jpg

Pobierz
  • 9
@SnowFox: bez moda to sprawdzałem działał, tzn. tylko w oknie, ale to dlatego, że włączyłem tylko menu czystego Gothica czyli bez player kita, service packa itp. żeby w ogóle sprawdzić czy pójdzie
Dobra, w końcu udało mi się ogarnąć temat, jakby ktoś miał ten sam problem wystarczy w ustawieniach-->system-->ekran zjechać na dół i wybrać ustawienia grafiki i tam dodać WSZYSTKIE "aplikacje" związane z gothic i modyfikacją, czyli również Mod i mod starter i dać wszystko na wysoką wydajność. Jednak teraz pojawia się kolejny problem bo po odpaleniu mam tylko około 25 FPS, jakieś pomysły ?
Deffyx - Dobra, w końcu udało mi się ogarnąć temat, jakby ktoś miał ten sam problem w...

źródło: comment_VVzx5NQ5HXIyEp7inSNLTGbciwl0O3Px.jpg

Pobierz