Wpis z mikrobloga

druciana pod samochodem

kostki toaletowe

nie działają, naprawiałem instalacje w autach z tymi patentami, gówno to daje, były też "pastuchy z żyletkami i to pod prądem na całej ramie pomocniczej z przodu, to i te kable pogryzły xD". Jedynie te piszczałki widziałem, że zdają egzamin
@Elements:
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
druciana pod samochodem

kostki toaletowe

nie działają, naprawiałem instalacje w autach z tymi patentami, gówno to daje, były też "pastuchy z żyletkami i to pod prądem na całej ramie pomocniczej z przodu, to i te kable pogryzły xD". Jedynie te piszczałki widziałem, że zdają egzamin

@Elements:


@Znawca_Bigosu: ( ͡° ʖ̯ ͡°) gurwa.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darknes17: w moim e39 z 5 lat temu szczur zaplątał się w ta mate i zdechł. Nie wiedziałem o tym. Po kilku dniach zaczęło strasznie śmierdzieć w środku. Wymieniłem mate na nową a maskę umyłem od środka płynem do czyszczenia tarcz hamulcowych. Gryzonie to #!$%@?
@Darknes17: Nie zakładaj kostek wc bo nie działają, ujowo wyglądają i zniechęcają tylko mechanika. To samo tyczy sie wszelkiego rodzaju sprayów-zostawiają lepką powłokę na elementach i po grzebanu pod maską rece uwalone tym gównem po łokcie.
Moim zdaniem jedyny sprawdzony sposób to sierść psa w pończosze.
Poza tym gasiłem niedawno podbitkę leżącą na wydechu.
@Darknes17: ja mam 3 koty. Jak wiemy koty to seryjni mordercy mysz i ptaków. Nie ma ani jednej myszy na horyzoncie. Co nie znaczy że nie przynoszą mysz (dla właściciela ;) ) lub konsumują na miejscu.