Wpis z mikrobloga

#fantastyka #fantazmaty #zainteresowania #kultura #literatura #czytajzwykopem #ksiazki #ebook #ebooki

Mircy i Mirabelki! Nasza siódma premiera, "Umieranie to parszywa robota", właśnie ujrzała światło dzienne. Tradycyjnie udostępniliśmy 4 formaty (PDF, mobi, epub, RTF – gdyby ktoś chciał skonwertować tekst samodzielnie). Czeka na Was prawie 800k znaków świetnych fantastycznych historii, które zostały zebrane w 20 tekstach.

https://www.wykop.pl/link/5222397/bezplatna-antologia-umieranie-to-parszywa-robota-fantazmatow-juz-do-pobrania/

Oczywiście wszystko całkowicie za darmo, zapraszamy też do zapoznania się ze starszymi tytułami, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 63
  • Odpowiedz
@Fantazmaty: Kurde, z jednej strony żadnego zboru jeszcze nie zacząłem, ale z drugiej strony i tak nie mogę się powstrzymać, żeby was nie szanować (i to tak over 9000). Świetna robota i życzę wam wszystkiego dobrego!
  • Odpowiedz
@doogroo2: A żeby dobrze dokończyć trzeba dobrego autora z talentem, który będzie potrafił rozwinąć te piętnaście stron do czegoś większego.

Ewentualnie posłużyć się szkołą polskiej myśli akademicznej połączonej ze szkołą literatury kobiecej i opowieść na piętnaście stron rozciągnąć do trzydziestu tomów po pięćset stron każdy.
  • Odpowiedz
@NieJedynaNaWykopie: @qnebra: ale miej na uwadze to, że b.często są to debiuty, choć te akurat w małym stopniu trafiały w skład antologii. A @Fantazmaty opisywały jaki mają orzech do zgryzienia gdy przychodziło nawet kilkaset(?) opowiastek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą uwielbiałem czytać Nową Fantastykę. Wiele wspaniałych opowieści, gros z nich właśnie urwanych w kulminacyjnym momencie. Nic tak nie irytowało jednocześnie pobudzając wyobraźnię.
  • Odpowiedz