Wpis z mikrobloga

Przez geny które dały mi paskudny wygląd do tego brak dynamizmu i ryj który nigdy się nie uśmiecha nie poznam dziewczyny. Wszyscy powtarzają żeby się uśmiechnac do dziewczyny ohoho i chciałbym czasami naprawdę mam to w głowie ale ja już nie umiem się uśmiechać w ogóle nie umiem i się nie uśmiecham. Banda tych wieśniaków mówi że wzrost się nie liczy ani rozmiar a gdyby różowa miała do wyboru 3 chłopaków wszyscy ta sama wiedzą te same doświadczenia zdolności i wszystko czego nie dotkniesz maja to samo ale różnią się tym że numer 1 jest manletem z dużym nosem i lekkim garbem 2 jest średniego wzrostu czyli 180-190cm lordoza ale sylwetka w miarę i do tego krzywy ryj i 1 i 3 maja po 15cm a 3 to chad 195cm fozlozysty szkielet 25cm i zarysowania szczęka do tego oczy łowcy no to chyba nie muszę pisać jakby się potoczyło to wszystko. Manlet ginie od strzała chada a średni walczy ale ostatnlecznie brakuje mu sił i strzela samoboja.
#przegryw
  • 28
@xenia: Do człowieka napisałbym żeby wszedł na mój profil i zobaczył że używam ale na takie coś jak ty nie będę tracił więcej czasu wypatt z tagu już cię tu nie ma. A robić to ci na łeb mogę.
@Asterling: możesz w grupie na studiach być typem, którego wszyscy lubią, bo pomagasz innym i jesteś duszą towarzystwa na wyjściach i od razu masz inny status w mikrospołeczności ewentualnie robić to samo w pracy xD
jak pokazujesz się w grupie ludzi i wiedziesz prym to ludzie z zewnątrz widzą cię jako dynamiczną osobę

@Przegrywiusz:
co chwilę latają tu legitne protipy jak nie umiesz z nich skorzystać i wyjść ze #!$%@?