Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem czy ktoś z Mirek albo Mirabelek już był #umniewbarze

Na FB firmowym troszkę skoczyła nam ilość lików, aktywność nieco większa niż zazwyczaj (ʘʘ)

Dzisiaj:
70 l - Pomidorowa
50 l - obgotowujemy kapustę kiszoną na zasmażaną
50 l - woda na makaron do pomidorówki
Patelnia - zasmażka do kapusty

#gotujzwykopem
KubaJam - Ciekaw jestem czy ktoś z Mirek albo Mirabelek już był #umniewbarze 

Na FB ...

źródło: comment_RbSNtQO6w7UvW78HrVVs9N3Ch18cwP0R.jpg

Pobierz
  • 85
@raz-dwa-trzyy: Bardzo rzadko. Kiedyś były co poniedziałek na kacyka bo robimy rosołowe, ale nie zawsze schodziły i odpuściliśmy. Teraz jak zrobiło się zimno to pewnie wrócą :-). To taka sama sprawa jak z chlodnikiem, tylko latem. Jak temperatura jest w okolicy 18-20 to przestaje iść całkowicie.
Siema Mirki,
Jedziemy właśnie z żoną do #torun na weekend. Pytamy nie o typowe atrakcje, a o fajne miejsca na poranną kawę i śniadanie, puby z piwem kraftowym, dobrą whisky i pysznym jedzeniem na wieczór. Co polecacie?
@wyKOPER_: Do tej pory zdarzyło się to może z 5 razy. Takich prawdziwych awanturników było dwóch. Jednemu nie pasowała gulaszowa i rozlał ja po stole krzycząc przy tym. Wyprowadzili go klienci. Akurat na obiedzie było kilku karków, stałych klientów robiących u nas masę.

Drugi darł się na kasjerkę bo on to nie musi domawiac ziemniaków do schaba bo to #!$%@? CHYBA OCZYWISTE ZE ON DO SCHABA TO ZIEMNIAKI CHCE. Miał pecha
Dobra, bo nie miałem czasu pisać; pokolei:

@terwer358: zapraszam, pewnie nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@walk_man: nie, używamy mieszanek warzywnych bez słynnego już glutaminianu sodu
@zawisza: Co w tym dziwnego? Smaży się 3x dłużej, dorzucasz cebule, która ktoś musi obrać i pokroić i przede wszystkim watrobki wagowo dajesz więcej niż fileta.
@siepan: nie zaglądam nikomu do wiary, ale tak, piątek jest jedynym dniem, w