Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Krzysiekj220: rozwiniesz? Zaintrygowałeś mnie swoim komentarzem

@szymon362: na szczęście chyba to nie spotyka się z jakimiś zainteresowaniem ani z sympatią.

Wydaje mi się jednak że mamy prawo do przestrzeni bez tak drastycznych obrazów...

Ale jak rozumiem makiawelizm tutaj w pełni - skoro cel ważny, to uświęca każde środki do jego osiągnięcia
  • Odpowiedz
@szymon362: a to mozna sobie dowolny film odpalic na ekranie w centrum miasta tak o?

To moze by tak urzadzic w niedziele seans martwicy mozgu, albo co lepszych filmow gore. Do tego konkret kolumny i jadymy. Skoro oni moga, to kazdy inny szary obywatel rowniez.
  • Odpowiedz
@szymon362: Ludzie potrafią nie raz a kilka razy usuwać ciążę, bo tak mówi nowomowa, bo to nowoczesne, bo tak się zastępuje antykoncepcję i traktuje jako antykoncepcje. Ile to zła niesie w sobie nie będę się rozpisywał, dla osób takich jak Ty liczy się wygoda, jesteś najważniejszy, proszę usunąć problemy, jestem światowy, nowoczesny, proszę zrobić tak by było wygodnie dla mnie. Był niedawno artykuł na wypoku z Anglii, gdzie wspominano o ilości
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 274
@Canis_Majoris: XDDDD tak, aborcja to współczesny wymysł, kobiety setki lat temu wcale nie piły ziółek na poronienie. Kiedyś wszystkie dzieci były planowane, chciane i kochane a potem przyszło złe lewactwo :(((
  • Odpowiedz
@szymon362: Nie jestem #studentprawa, ale czy nie podpada to pod kodeks wykroczeń:

Art. 51. § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Canis_Majoris: w życiu nie słyszałem takiego #!$%@?, a znam już kilka kobiet które miały aborcję przed 35 rokiem życia. I na każdej to zpstawiło rysę i nie każda by się zdecydowała to powtórzyć obecnie, ale wtedy to była dobra decyzja związana z niepewnym partnerem i słabym poziomem kariery.
  • Odpowiedz