Wpis z mikrobloga

Wypadałoby zgarnąć jakąś gotówkę, bo wykoPAKA sama się nie zrobi (ʘʘ)

Z tej okazji omawiam promocję Xoom i udostępniam link, dzięki któremu zarobicie €25 za rejestrację i wykonanie jednego przelewu. ( ͜͡ʖ ͡€)

O co chodzi?
Xoom to przejęta przez PayPal marka oferująca tanie przelewy międzynarodowe. Żeby wziąć udział w programie, musicie posiadać konto PayPal, albo je założyć. Zasady są dziecinnie proste - rejestrujecie się z dedykowanego linka, wykonujecie jeden przelew o wartości minimum €50 do miejsca, gdzie walutą nie jest Euro (np. na własne konto w londyńskim Revolucie) i czekacie do 4 dni na swoją premię, która zostanie dodana do powiązanego konta PayPal (żeby powiązać konta wystarczy zalogować się ze strony głównej Xoom do usługi PayPal).

Podczas rejestracji w Xoom nie trzeba wpisywać żadnego kodu. Żeby więc mieć pewność, że rejestrujecie się z linka, który zapewni Wam premię, wyczyśćcie najpierw cookies i wyłączcie na tę chwilę AdBlocka.

Zanim weźmiecie udział w promocji, koniecznie przeczytajcie mój wpis, który podlinkowałem wyżej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

Wołam:


Pobierz JakDorobiccom - Wypadałoby zgarnąć jakąś gotówkę, bo wykoPAKA sama się nie zrobi (ʘ‿ʘ...
źródło: comment_dDOKG28oylinz5AQFEQucmf6vZfy5H6c.gif
  • 3