Wpis z mikrobloga

@eric2kretek: nie do końca, za kablówkę niegdyś płacili dużo mniej, oni też odczuwają te ceny i nie chce się im płacić tyle hajsu za coś, co kiedyś mieli za niższą kwotę
  • Odpowiedz
12 dolarów dla amerykanina to nie to samo co 12 złotych dla nas. Płaca minimalna to około ledwo 7 dolarów

@wespazjan: pewnie zależy gdzie i jak, ja widziałem że niektórzy narzekają na 14$/h jakie wall mart chciał płacić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Finsky ale to samo jest u nas. Film na vod to koszt pomiędzy 18,- a 24,- za dostęp na 24h gdzieniegdzie nadal są wypożyczalnie i cena jest niższa - około 10-12,- z tym, że na 12h ale to akurat bez znaczenia bo zwykle oglądasz film i koniec. Miało być taniej, przecież mają niższe koszty - brak lokalu, więcej ludzi może skorzystać, a wyszło jak zwykle, czyli drożej i na filmy czekasz dłużej
  • Odpowiedz
ten uczuć kiedy Amerykanin płaci ich 12zł za 10x większą treść a Polak 53 xD


@ElGovanni:
1) Wiesz skąd ta różnica w treści? Bo licencjonowanie filmów i seriali w Polsce jest #!$%@?. Dopiero jak wygasną prawa jakiejś stacji do danego tytułu to może go nabyć Netflix.

2) 53 zł? Nie manipuluj. 34 zł opcja podstawowa, 52 zł opcja premium. Tylko, że zapomniałeś wspomnieć o tym, że Netflix nie przeszkadza, a nawet
  • Odpowiedz
@ElGovanni: ty dzbanie, wysyłasz mi jakiś pseudoartykuł z gównostrony, gdzie są same domysły, a nie ma żadnych faktów XDDD

Obecnie jest tak, że zakładasz konto i możesz założyć na nim dowolną ilość profili (np dla całej rodziny), więc skończ #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
bo pozwala ty skończony idioto. Nie znasz w ogóle tej platformy, a dalej #!$%@? jak potłuczony. IQ paprotki


@4kroki: dziecko skończ najpierw podstawówkę zanim zaczniesz coś pisać w internecie. Tak #!$%@? netflix to instytucja charytatywna więc nie dba o pieniądze i pozwala żeby 100 osób korzystało z jednego konta zamiast brać hajs od każdego z nich.
  • Odpowiedz