Wpis z mikrobloga

@let_it_be: typowo lewicowe hasła i mówione wprost. Jak Zandberg albo inny Czarzasty nauczy ich mówić w okrągły sposób i dodawać wstawki typu 'dla dobra ludzi' to 'dla wyzwolenia ludzi' to będzie - dla dobra ludzkości nie niszcz planety tylko wyzwalaj osoby nieheteronormatywne. Co i tak nic nie znaczy i nic nie wnosi i chodzi o to samo czyli niszczenie cipy zamiast palenia węglem - ale przynajmniej części prostaczków to nie oburzy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@pancreaticcarcinoma:

ale jakich niektórych?


Takich, którzy takimi hasłami

czternastolatki, które powinny być w tym czasie na zajęciach


Odbierają młodym ludziom prawo do protestowania, wyrażania opinii i poglądów, uczestnictwa w normalnym życiu społeczeństwa obywatelskiego. Nie do Ciebie należy decydowanie, co mają robić inni ludzie, nad którymi nie sprawujesz pieczy.

Jakoś ciężko mi uwierzyć w Twoją lewicowość, skoro tak traktujesz młodzież.

Pokolenie idiotów bez klasy i tyle.


Normalne pokolenie młodych ludzi, którzy chętnie
@Kleki_Petra: parafrazując elitarną młodzież lewicy, mam dla ciebie jeszcze jedno porywające i chwytliwe hasło, do którego będziesz mógł się bez problemu zastosować jako lewicowiec:

'Ssij #!$%@? zamiast trollować' :)

Mam nadzieję że nie dopadnie cię to święte oburzenie o którym piszesz i nie okażesz się starym lewicowym zgredem tylko dasz przykład i się zastosujesz :)
@Kleki_Petra: po pierwsze mam 23 lata, więc powinieneś sobie odświeżyć definicję starego zgreda. No chyba, że prawo do bycia młodym mają tylko czternastolatki promujące ssanie fiuta, to podziękuję za taką młodość.

Te same czternastolatki przy okazji kolejnego protestu będą forsować hasła o szacunku i równouprawnieniu kobiet, a zgadnij jaki procent społeczeństwa z szacunkiem będzie się wyrażać o dziewczynce dla której ssanie fiuta to substytut używania słomki do napoju?

I jak wyżej,
dla której ssanie fiuta to substytut używania słomki do napoju


@pancreaticcarcinoma: no chyba, ze jest to zwyczajnie zart. Tak #!$%@? po prostu XD

Jestem starszy od Ciebie i przykro mi to mówic, ale na oko 3/4 lasek w twoim wieku i starszych juz ma taki kij w dupie, ze głowa mała. U facetów troche później to przychodzi, ale nie jest lepiej.

Jak to szło? W tym smutnym jak #!$%@? kraju?