Wpis z mikrobloga

Mireczki, przymierzam się do zakupu myszki. Chodzą mi po głowie dwie: MX Anywhere 2S i MX Master. Nie ukrywam, że bardziej mi się podoba Anywhere ze względu na mniejsze wyprofilowanie, ALE podobno nie ma standardowego ŚPM (służy on jedynie do zmiany trybu pracy rolki). Prawda to?
Może macie jakieś sugestie/uwagi/spostrzeżenia co do tych gryzoni?

#kiciochpyta #myszka #komputery #pcmasterrace
Pobierz oporopowrotnik91 - Mireczki, przymierzam się do zakupu myszki. Chodzą mi po głowie dw...
źródło: comment_JZDTkFfsjCpiHceYdlxHGSjZhBBw8eQZ.jpg
  • 7
@oporopowrotnik91: wszystko zależy od wielkości twojej dłoni. MX anywhere jest mała i nie wygodna, idealna dla małych dłoni, MX Master jest wieksza i leży w dłoni do tego stopnia że możesz nią oprzeć o myszke i operować nadgarstkiem tylko. Wszystko zależy jaki masz grip na myszce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oporopowrotnik91: poprzez aplikację Logitech Options możesz zmieniać mapowanie przycisków - ja mam MX Mastera i tam to działa bez problemu, domyślam się że na Anywhere też by chodziło. Miałeś obie myszko w ręce? Polecam się przejść do sklepu i zobaczyć jak je czujesz. Ja po pierwszym dotknięciu Mastera się zakochałem i polecam, bardzo wygodna myszka, ręką się niewiele męczy i nie jest aż tak duża jak się wydaje - wcześniej miałem
@oporopowrotnik91: Anywhere: dokładnie jak piszesz, naciskając rolkę zmieniasz tryb - albo jak zwykła rolka z wyczuwalnym skokiem przy obrocie, albo wręcz spinner - możesz ekspresowo scrollować bo kółko kręci się samoistnie jeszcze parę sekund. Wg mnie zbędny i niepotrzebny pomysł, do tego trzeba się przyzwyczaić. ŚPM to ten mały przy diodzie i pracuje jak logitech przykazał.

@wojuboju: nie zmienisz przypisania przycisków, bo pod rolką na 99% nie ma mikrostyku -