Wpis z mikrobloga

Redpill powstał z zamiarem odkrycia niewygodnej prawdy. Miał otwierać ludziom oczy. Miał budzić ich ze słodkiego snu i pokazywać gorzką rzeczywistość....
Niestety obecnie, już od paru lat społeczność Redpilla, składa się głownie z COPE-erów, którzy cały czas tkwią w kłamstwie. Jest im ciężko odrzucić swoje dawne wzorce, ale przynajmniej mają komfort psychiczny, że są oświeceni bo "połknęli czerwoną pigułkę". Jak na ironię dalej spora część ich twierdzeń pokrywa się z ideologią Bluepill. Redpillersi wciąż twierdzą, że poprzez wyuczone zachowania, można w dużym stopniu obejść/oszukać biologię. Tak w związkach damsko-męskich jak i w innych dziedzinach życia. Ciężko jest im porzucić nadzieję... Ciężko jest uwierzyć, że NIE MOŻNA nauczyć się bycia atrakcyjnym.
Wtedy nastąpiła schizma w ideologii. Ci twardo stąpający po ziemi, odłączyli się od Redpill.
Tak narodził się Blackpill - czyli najbardziej radykalna, brutalna ideologia ze wszystkich pigułek. Zakłada ona, że wygląd jest kluczowym czynnikiem atrakcyjności u obu płci, oraz iż jest on przyczyną stale powiększającej się strefy incelizmu.
#przegryw #blackpill #redpill #bluepill #logikarozowychpaskow #codziennyblackpill #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent #podrywajzwykopem #tfwnogf #takaprawda
A tak ja widzę dzisiejszych Redpillersów:
B.....W - Redpill powstał z zamiarem odkrycia niewygodnej prawdy. Miał otwierać ludzi...

źródło: comment_TfQgepC1GsnGcEKJo756sMycwYl1lk4R.jpg

Pobierz
  • 117
@genkamyk: możesz być prostym chłopem, który pracuje od rana do wieczora i szczęście daje mu pełna miska jedzenia. Niektórzy jednak potrzebują czegoś więcej i analizują nasz świat i relacje, które w nim występują. Trzeba wybrać, czy chcesz być świadomy i może przez to cierpieć, czy nie mieć wiedzy i potencjalnie żyć szczęśliwiej. Ja nie chciałbym żyć w kłamstwie, zwłaszcza, że gdzieś z tyłu głowy bym wiedział, że to kłamstwo.
@boguchstein: Zwlaszcza ze oni nie chca przyjac do swiadomosci oczywistych prawd xD
- Czy prawdą jest, że ludzie pragną atrakcyjnych seksualnie partnerów?
- Czy prawdą jest, że ludzie nie chcą nieatrakcyjnych partnerów? (mowie o szczerym zwiazku a nie dla kasy/innych korzysci)
- Czy prawdą jest, że kobiety preferują bogatych mężczyzn?
A oni nazywają to bzdurami no nie mam pytań xD
@boguchstein: Ja zdaje sobie sprawę jak cyniczni są ludzie itp no ale frustrować się to chyba jeszcze gorzej. Podeslij no linka bo serio, nic nie mogę przeczytać poza urojeniami frustratów z reddita i słabo to dla mnie wyglada
@genkamyk: nie jestem propagatorem tej idei w jakimś głębszym sensie. Są jednak pewne punkty, które są prawdą, przynajmniej w rozwiniętych społeczeństwach. To, co napisał @programista1992 . Możesz do tego dodać problem małżeństw i generalnie monogamii itd. Nie musisz się wcale frustrować. Po prostu rozumiesz lepiej zasady gry. Nie oszukujesz się. Sporo ludzi tego nie rozumie i ląduje w związkach z atrakcyjną osobą, która nie nadaje się do życia, bo wyborami kierowały