Wpis z mikrobloga

Redpill powstał z zamiarem odkrycia niewygodnej prawdy. Miał otwierać ludziom oczy. Miał budzić ich ze słodkiego snu i pokazywać gorzką rzeczywistość....
Niestety obecnie, już od paru lat społeczność Redpilla, składa się głownie z COPE-erów, którzy cały czas tkwią w kłamstwie. Jest im ciężko odrzucić swoje dawne wzorce, ale przynajmniej mają komfort psychiczny, że są oświeceni bo "połknęli czerwoną pigułkę". Jak na ironię dalej spora część ich twierdzeń pokrywa się z ideologią Bluepill. Redpillersi wciąż twierdzą, że poprzez wyuczone zachowania, można w dużym stopniu obejść/oszukać biologię. Tak w związkach damsko-męskich jak i w innych dziedzinach życia. Ciężko jest im porzucić nadzieję... Ciężko jest uwierzyć, że NIE MOŻNA nauczyć się bycia atrakcyjnym.
Wtedy nastąpiła schizma w ideologii. Ci twardo stąpający po ziemi, odłączyli się od Redpill.
Tak narodził się Blackpill - czyli najbardziej radykalna, brutalna ideologia ze wszystkich pigułek. Zakłada ona, że wygląd jest kluczowym czynnikiem atrakcyjności u obu płci, oraz iż jest on przyczyną stale powiększającej się strefy incelizmu.
#przegryw #blackpill #redpill #bluepill #logikarozowychpaskow #codziennyblackpill #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent #podrywajzwykopem #tfwnogf #takaprawda
A tak ja widzę dzisiejszych Redpillersów:
B.....W - Redpill powstał z zamiarem odkrycia niewygodnej prawdy. Miał otwierać ludzi...

źródło: comment_TfQgepC1GsnGcEKJo756sMycwYl1lk4R.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
@programista1992 Ludziom podobają się inni ludzie, odkrycie stulecia. I uważasz, że wszystkim się podobają dokładnie te same cechy wyglądu? :O czy zachowania czy cokolwiek innego? Przecież #!$%@? każdy jest inny, każdy ma.inne preferencje i nie ma złotego środka. Można mieć te Wasze Hunter eyes, bulls dick czy inne bee sting a żyć w piwnicy w #!$%@?, bo ma się takie podejście do ludzi i relacji międzyludzkich xD
  • Odpowiedz
@tomaszq: Półprawda. Faceci maja rozny gust. Niektorzy lubia niskie, inni wysokie, inni pulchne a jeszcze inni szczuple. Ile znasz fanek niskich, grubych, zakolaków, biednych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MadokaDobraWaifu: To jest dość złożona kwestia.
Incelizm - (nie lubię słowa incel bo ma bardzo negatywne skojarzenia w opinii publicznej) problem tego, że faceci nie mogą znaleźć partnerki, czy to życiowej, czy do przygodnych igraszek. Jedni to są >tfw no gf, a drudzy to frustraci seksualni. Głównym nurtem jest ta pierwsza grupa, ale ta druga jest vocal minority. Ten problem postępuje ze względu na rozwój cywilizacyjny, jak i ruchy feministyczne. Czemu
  • Odpowiedz
@programista1992 No i tyle z rozmów ze spierdonami xD

@Passarinho jezu jakie dziwne zwroty masz w tym swoim poście xD incelizm nie ma negatywnych skojarzeń w opinii publicznej bo opinia publiczna nie zna takich kretynizmow. Chyba że mówisz o populacji przegrywow to może ok
  • Odpowiedz
@tomaszq: nie masz logicznych argumentów to obrażasz rozmówcę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Brzydkie kobiety znajdą miłość bo faceci mają różne gusta i wielokrotnie silniejszy poped seksualny.
Brzydcy faceci nie znajda, bo kobiety maja jeden gust (wysoki, kwadratowa szczeka, geste wlosy, umiesniony). Ewentualnie beda robic za betabankomaty ale chyba nie mowimy o tego typu relacji?
  • Odpowiedz
@programista1992 Wy się sami obrażacie mówiąc że wyznajecie jakieś tabletki xD tu nie ma co argumentować, powiem Ci że znam kilka takich osób, nawet jednego gościa który ma chyba koło 165 wzrostu, którzy żyją w szczęśliwych związkach/małżeństwach to mi powiesz że wymyślam, że wyjątek potwierdza regułę czy inne z dupy teksty xD ale z takim podejściem do kobiet na swoim przykładzie się tego zapewne nie przekonasz, także tu nie ma o czym
  • Odpowiedz
@Passarinho: Ja rozumiem te zagadnienia, a słownictwo wiadomo - ja nie wymyśliłam :D
Ciekawe, że incelizm (zgadzam się, że pejoratywne, ale chodzi mi tu w znaczeniu neutralnym) uważasz za coś pochodzącego od feminizmu? Ich cele są te same, tylko metody (wyraźnie) różne.
Istniały inne socjologiczne dziedziny, które badają to samo co Blackpill na długo przed tym określeniem, także z tym również nie mogę się zgodzić.
  • Odpowiedz
@tomaszq: Oczywiście, że tak. To ze twoj kumpel robi za betabankomat to nie oznacza ze kobiety nie leca na gosci 190 cm, kwadratowa szczeka, geste wlosy i tak dalej, prawda? Teraz powiem cos co cie zszokuje - UWAGA UWAGA kobiety potrafia wychodzic za maz Z ROZSADKU gdy np boja sie samotnosci. Twoj kumpel wcale nie jest szczerze pozadany
  • Odpowiedz
@programista1992 Nie wiem jak z jego budżetem może być bankomatem, gdzie ona kupiła im mieszkanie za gotówkę, ale widocznie w #!$%@? lecą xD ja już się wyłączam z tej dyskusji, bo to nie ma sensu. Faceci wcale nie wchodzą w związki na siłę, bo "nikt inny ich nie zechce" xD
  • Odpowiedz
@MadokaDobraWaifu: Problemem feministek było to, że nie miały zbytnio wyboru odnośnie tego kogo sobie wybiorą, ale koniec końców jednak wychodziły za mąż, miały rodziny etc. Uwaga - problem wynikał z bycia ograniczonym przez mężczyzn nawet na poziomire prawnym. Co zrobiły feministki? Zniosły te ograniczenia, doprowadziły do - powiedzmy - równouprawnienia w kwestii wyboru partnera.
Problemem inceli jest to, że nie mogą znaleźć nikogo kto by ich chciał. Jesteśmy w sytuacji w
  • Odpowiedz